Eagles wciąż niepokonani, Bengals wracają do formy, Chiefs pokonują Vikings

Obrona Bengals znów pokazuje swoją siłę, podczas gdy Chiefs i niepokonani Eagles nadal imponują. New York Jets wygrywają wyrównane spotkanie z Broncos.

Cincinnati Bengals @ Arizona Cardinals 34:20

Czy węzeł w końcu został zerwany dla Bengals? Ofensywa Cincinnati była szczególnie przekonująca w zdecydowanym zwycięstwie nad Arizona Cardinals.

Ja’Marr Chase zaliczył historyczny występ: Pobił rekord franczyzy pod względem największej liczby przyłożeń w meczu, zdobywając 15 przyłożeń, a do tego dołożył 192 jardy i swoje pierwsze trzy przyłożenia w sezonie, w tym 63-jardową bombę w trzeciej kwarcie. Joe Burrow również wrócił do najwyższej formy, wykonując 36 z 46 prób podań na 317 jardów i trzy przyłożenia.

Obrona Bengals również przyczyniła się do sukcesu Cincinnati dzięki pick six Cama Taylora-Britta, a także kolejnemu przechwytowi, trzem obróconym przyłożeniom i trzem sackom.

Bengals wygrali dopiero drugi mecz w sezonie, podczas gdy Arizona poniosła czwartą porażkę.

Philadelphia Eagles @ Los Angeles Rams 23:14

Filadelphia Eagles pozostają niepokonani po piątym meczu NFL. Los Angeles Rams trzymali się na początku, ale Philadelphia uciekła ze zwycięstwem w drugiej połowie.

Rozgrywający Jalen Hurts zdobył łącznie 375 jardów, 303 jardy w powietrzu i 72 jardy na ziemi, a także przyłożenie z podania i przyłożenie z biegu. Szeroki odbiornik A.J. Brown i tight end Dallas Goedert poprowadzili Eagles, zdobywając odpowiednio 127 i 117 jardów.

Po stronie Rams, supergwiazda odbiorników Cooper Kupp zadebiutował w tym sezonie i podjął pracę tam, gdzie ją przerwał przed kontuzją: osiem przyłożeń na 118 jardów.

Eagles nadal prowadzą w NFC North z pięcioma zwycięstwami i brakiem porażek, podczas gdy Rams ponieśli trzecią porażkę w sezonie.

New York Jets @ Denver Broncos 31:21

New York Jets zdołali wykorzystać dobry występ z ostatniego dnia rozgrywek w Week 5 i pokonali pogrążającą się w coraz głębszym kryzysie drużynę Broncos.

Po wyrównanej pierwszej połowie (8:13), Nowy Jork wrócił na boisko silny i objął prowadzenie, zanim Broncos zdołali odrobić straty. Obrona Jets przypieczętowała jednak zwycięstwo przyłożeniem sack-fumble Russella Wilsona na 30 sekund przed końcem.

Biegacz Breece Hall był zwycięzcą meczu z 177 jardami i przyłożeniem – 22-latek zaliczył imponujący 72-jardowy bieg w trzeciej kwarcie. Zach Wilson zrobił absolutne minimum, aby poprowadzić Jets do zwycięstwa: 199 jardów podań, zero przyłożeń i jedno przechwycenie.

Tym samym Jets odnieśli swoje drugie zwycięstwo w sezonie, a Broncos przegrali po raz czwarty w tym sezonie.

Kansas City Chiefs @ Minnesota Vikings 27:20

Kansas City Chiefs odnieśli czwarte z rzędu zwycięstwo nad Minnesota Vikings. Wikingowie dali popalić mistrzom Super Bowl, ale ostatecznie zostali pokonani.

Patrick Mahomes zaliczył solidny występ – dwukrotny MVP zanotował 281 jardów podaniowych i dwa przyłożenia. Travis Kelce wywołał popłoch w szeregach Chiefs na krótko przed końcem pierwszej połowy, gdy utykał do szatni z kontuzją kostki. Tight end powrócił jednak w drugiej połowie i ostatecznie przewodził odbiorcom podań Chiefs z dziesięcioma połowami na 67 jardów i przyłożeniem.

W ten sposób Chiefs odnieśli czwarte zwycięstwo w sezonie. Nadzieje Vikings na playoffy nadal toną wraz z ich czwartą porażką w tym roku.