Футбол в неделя вечер: Филаделфия Ийгълс остават непобедени в сблъсъка в Източната част на NFC, след като победиха Далас Каубойс

Филаделфия Ийгълс победиха Далас Каубойс с 26:17 в интрамузикален сблъсък в НФК Изток, за да останат единственият непобеден отбор в НФЛ този сезон.

Мюнхен – Филаделфия Ийгълс остават непобедени в шестия си мач и продължават победната си серия след победа с 26:17 над Далас Каубойс в дивизионния неделен мач.

Втората четвърт беше решаваща за победата срещу съперниците от NFC East. Куотърбекът Джейлън Хърц и компания наистина се включиха и отбелязаха 20 точки. Каубоите около плеймейкъра Купър Ръш успяха да отбележат само три точки до почивката.

Руш с три прехващания

Далас отбеляза първия си тъчдаун през третата четвърт. Но въпреки завръщането и още един тъчдаун в последната четвърт това не беше достатъчно, тъй като Орлите нанесоха нов удар в четвъртата четвърт.

За Филаделфия това отново беше изключителната защита, която принуди Раш да направи три прекъсвания. Представянето на Каубоите в нападение беше съответно слабо. Далас също трябваше да приеме обрат в даун през втората четвърт. Освен това каубоите на старши треньора Майк Маккарти често си пречат с ненужни наказания.

Eagles NFC East rivals

Орелите остават на върха в Източната част на НФК, след като победиха съперниците си в дивизията.

Ню Йорк Джайънтс също остават на върха след победата си над Балтимор Рейвънс с 24:20 и заемат второ място с 5:1. Каубоите продължават да са в надпреварата след втората си загуба и са с баланс 4-2, пред Washington Commanders (2-4).