Sunday Night Football: Philadelphia Eagles pozostają niepokonani w pojedynku NFC East po zwycięstwie nad Dallas Cowboys

Filadelfia Eagles pokonała Dallas Cowboys 26-17 w wewnątrzfirmowym starciu NFC East, by pozostać jedyną niepokonaną w tym sezonie drużyną NFL.

Munich – Philadelphia Eagles pozostają niepokonani w szóstym meczu i kontynuują zwycięską passę po zwycięstwie 26-17 nad Dallas Cowboys w dywizyjnym Sunday Night Game.

O zwycięstwie nad rywalami z NFC East zadecydowała druga kwarta. Quarterback Jalen Hurts and Co. naprawdę się tam rozkręcił i zdobył 20 punktów. Cowboys w otoczeniu rozgrywającego Coopera Rusha zdołali do przerwy zdobyć tylko trzy punkty na tablicy wyników.

Rush z trzema przechwytami

Dallas zdobyli wtedy swoje pierwsze przyłożenie w trzeciej kwarcie. Jednak mimo powrotu i kolejnego przyłożenia w ostatniej kwarcie, nie wystarczyło to w ostatecznym rozrachunku, gdyż Eagles uderzyli ponownie w czwartej kwarcie.

Dla Philadelphii to po raz kolejny znakomita obrona, która zmusiła Rusha do trzech przechwytów. Ofensywa Cowboys była odpowiednio słaba. Dallas musiało też zaakceptować turnover on downs w drugiej kwarcie. W dodatku Cowboys head coacha Mike’a McCarthy’ego często sami sobie przeszkadzali niepotrzebnymi karami.

Eagles NFC East rivals

The Eagles pozostają na szczycie NFC East po pokonaniu swoich rywali z dywizji.

New York Giants również pozostają na szczycie po zwycięstwie 24-20 nad Baltimore Ravens i zajmują drugie miejsce na 5-1. Cowboys po drugiej porażce nadal są w wyścigu i są 4-2, wyprzedzając Komandorów z Waszyngtonu (2-4).