Kansas City Chiefs walczą o zwycięstwo z New York Jets

Kansas City Chiefs pokonali New York Jets w Sunday Night Game, choć z mniejszym marginesem niż oczekiwano.

To nie był najlepszy mecz Patricka Mahomesa. Ostatecznie rozgrywający Kansas City Chiefs zaliczył jedno przyłożenie i dwa przechwyty.

Niemniej jednak, wystarczyło to sygnaliście i jego Chiefs na wąskie zwycięstwo 23:20 w Nowym Jorku nad Jets.

Mahomes był nawet o krok od trzeciego przechwytu. Pick został jednak zwrócony, ponieważ sędziowie dopatrzyli się przytrzymania przy zagrywce gwiazdora Sauce’a Gardnera.

Kontrowersyjna decyzja. Chwilę później trener Nowego Jorku Robert Saleh został ukarany flagą za niesportowe zachowanie.

Odpowiednik Mahomesa, Zach Wilson – który ostatnio spotkał się z ostrą krytyką – pokazał jednak, na co go stać, kończąc z dwoma przyłożeniami i 245 jardami podań.
Jednak Wilson i Jets tak naprawdę weszli do gry dopiero w drugiej kwarcie – drużyna Saleha całkowicie przespała pierwszą.

Nowy Jork prowadził 0:17 po pierwszej kwarcie. Running back Isaiah Pacheco i tight end Noah Gray zapewnili Chiefs przyłożenia.

Taylor Swift znów ogląda Kelce’a

A Travis Kelce? To była stosunkowo spokojna noc dla gwiazdy Chiefs. I po raz kolejny przed swoją prawdopodobnie nową miłością Taylor Swift.

Gwiazda popu nie była jedyną osobą, która widziała, jak Jets walczą o powrót do gry w drugiej kwarcie. Kontuzjowany Aaron Rodgers sprawił, że Nowy Jork zmniejszył deficyt do 12:20 w połowie meczu.

W trzeciej kwarcie Jets wyrównali dzięki przyłożeniu Allena Lazarda i dwupunktowej konwersji – zanim kopacz Chiefs Harrison Butker został zwycięzcą meczu dzięki swojemu field goalowi około jedenaście minut przed końcem.