Kansas City Chiefs се борят за победа срещу New York Jets

Канзас Сити Чийфс победиха Ню Йорк Джетс в неделния вечерен мач, макар и с по-малка разлика от очакваното.

Това не беше най-добрият мач на Патрик Махоумс. В крайна сметка звездният куотърбек на Канзас Сити Чийфс имаше един тъчдаун и две прекъсвания.

Въпреки това това беше достатъчно за сигналния волейболист и неговите Вождове за малка победа с 23:20 в Ню Йорк при Джетс.

Махоумс дори беше на косъм от третия си интерсепшън. Пичът обаче беше върнат, защото съдиите видяха задържане в играта на звездата Сосюр Гарднър.

Спорно решение. Минути по-късно старши треньорът на Ню Йорк Робърт Салех беше сигнализиран за неспортсменско поведение.

Колегата на Махоумс Зак Уилсън, който напоследък търпи остри критики, обаче показа на какво е способен, като завърши с два тъчдауна и 245 ярда пас.

Уилсън и Джетс обаче влязоха в играта едва през втората четвърт – отборът на Салех напълно проспа първата.

След първата четвърт Ню Йорк изоставаше с 0:17. Бягащият бек Айзея Пачеко и тесният енд Ноа Грей осигуриха на шефовете тъчдаун.

Тейлър Суифт отново гледа Келсе

А Травис Келсе? Това беше сравнително спокойна вечер за звездата на шефовете. И отново пред очите на вероятно новата му любов Тейлър Суифт.

Попзвездата не беше единствената, която видя как Джетс си проправят път обратно в играта през втората четвърт. Контузеният Аарон Роджърс също видя как Ню Йорк намали изоставането си до 12:20 на полувремето.

През третата четвърт Джетс изравниха с тъчдаун на Алън Лазард и конверсия за две точки – преди кикърът на Шефовете Харисън Бъткър да стане победител в мача с фийлдгола си около единадесет минути преди края.