Seahawks dalej przegrywają bez Russella Wilsona – wąska wygrana Saints

Seattle Seahawks dalej nie potrafią wygrać bez swojego kontuzjowanego rozgrywającego Russella Wilsona i przegrywają trzeci mecz z rzędu.

Seattle/Monachium – New Orleans Saints nieznacznie pokonali Seattle Seahawks 13-10 w Monday Night Football.

Seattle początkowo lepiej rozpoczęło mecz, w którym Geno Smith, zastępujący kontuzjowanego Russella Wilsona, rzucił 84-jardowe przyłożenie do DK Metcalfa. W drugiej kwarcie to Święci byli skuteczniejsi: najpierw udało im się zdobyć field goal, a potem krótko przed przerwą przyłożenie z podania Jameisa Winstona do Alvina Kamary – 10:7 dla Nowego Orleanu.

Seahawks kicker misses two field goals

W drugiej połowie meczu punkty zapewniali już tylko kickerzy. Jason Myers zremisował mecz w trzeciej kwarcie z 50-jardowym field goalem, ale miał też dwa niecelne kopnięcia. Brian Johnson, kicker Saints, na dwie minuty przed końcem meczu zdobył decydującego gola, doprowadzając do stanu 13-10.

Seahawks nie zdołali zdobyć pierwszego punktu w następnej akcji, pozwalając Saints na spowolnienie zegara w ich własnym posiadaniu.

Winston zakończył mecz z 222 jardami i jednym przyłożeniem. Obrona zaliczyła pięć sacków, w tym dwa w wykonaniu samego Demario Davisa. Rezerwowy rozgrywający Seahawks, Smith, zanotował 167 jardów i jedno przyłożenie.

Nowy Orlean ma teraz cztery zwycięstwa i dwie porażki, podczas gdy Seahawks mają bilans 2-5.