Сийхоукс продължават да губят без Ръсел Уилсън – малка победа за Светците

Сийдъл Сийхоукс продължават да не могат да печелят без контузения си куотърбек Ръсел Уилсън и губят третия си пореден мач.

Сиатъл/Мюнхен – „Светците“ от Ню Орлиънс едва се справиха със „Сиатъл Сийхоукс“ с 13:10 в понеделник вечер.

Първоначално Сиатъл започна по-добре мача, като Джено Смит, който заместваше контузения Ръсел Уилсън, хвърли 84-ярдов тъчдаун пас към ДК Меткалф. През втората четвърт „светците“ бяха по-ефективни: първо успяха да вкарат гол, а малко преди почивката – тъчдаун пас от Джеймис Уинстън към Алвин Камара – 10:7 за Ню Орлиънс.

Кикърът на „Морските ястреби“ пропусна два гола на терена

През второто полувреме на мача точки даваха само ритниците. Джейсън Майерс изравни резултата в третата четвърт с 50-ярдов фийлдгол, но имаше и два пропуснати удара. Брайън Джонсън, кикърът на „светците“, вкара решаващия гол две минути преди края на мача, за да направи резултата 13:10.

В последвалия мач „морските ястреби“ не успяха да получат първи даун, което позволи на „светците“ да изчерпят времето в собственото си владение.

Уинстън завърши с 222 ярда пас и един тъчдаун. Защитата успя да направи пет сака, два от които само на Демарио Дейвис. Резервният куотърбек на „морските ястреби“ Смит записа 167 ярда и тъчдаун пас.

Ню Орлиънс вече има четири победи и две загуби, а „морските ястреби“ са с 2-5 точки.