New York Giants ponoszą historyczną porażkę z Cowboys

Dallas Cowboys zadają upokarzającą porażkę New York Giants na rozpoczęcie nowego sezonu NFL, bijąc przy okazji kilka rekordów.

Pierwszy niedzielny mecz nowego sezonu NFL przeszedł do historii! Dallas Cowboys pokonali New York Giants 40-0 na ich stadionie.

Porażka shutoutem na MetLife Stadium była najwyższą tego typu w historii tego pojedynku. Była nawet gorsza niż porażka Giants 35-0 z Texans w 1995 roku, kiedy to mecz był również otwarciem sezonu NFL dla obu drużyn.

Dla Cowboys był to również najwyższy rekord zwycięstw i porażek w pierwszym meczu sezonu. Przekroczyli swój rekord z 1978 roku, kiedy to pokonali Baltimore Colts 38-0.

Nieszczęście dla Giants zaczęło się wcześnie, gdy Noah Igbinoghene poprowadził zablokowaną próbę zdobycia gola z pola na 58 jardów do strefy końcowej przeciwnika siedem minut po pierwszej kwarcie.
Kiedy biegnący z powrotem Tony Pollard zdobył przyłożenie tuż przed końcem pierwszej połowy, aby zrobić to 26-0, gra była już skończona.

Pollard również przeniósł piłkę nożną do strefy końcowej Giants krótkim biegiem w trzeciej kwarcie, zanim KaVontae Turpin zdobył kolejne przyłożenie, a kopacz Brandon Aubrey zamienił dodatkowy punkt na 40-0.