NFL: Buffalo Bills pokonują Kansas City Chiefs – Mahomes z dwoma przechwytami

Buffalo Bills świętują łatwe zwycięstwo z Kansas City Chiefs w Sunday Night Game. Z kolei drużyna wokół quarterbacka superstar Patricka Mahomesa przyznaje się do trzeciej porażki w sezonie.

Monachium – Gorzki wieczór dla Kansas City Chiefs. W niedzielnym meczu piątego dnia rozgrywek NFL drużyna trenera Andy’ego Reida poniosła wyraźną porażkę 20:38 z Buffalo Bills u siebie w Arrowhead Stadium.

Szczególnie rozgrywający Chiefs Patrick Mahomes nie miał swojego najlepszego dnia. Tylko 33 z 54 podań zostało odebranych, a rozgrywający rzucił dwa przechwyty. Szczególnie bolesny był jego błąd w trzeciej kwarcie.

Chiefs trailed 13-24 w tym momencie przed Mahomes rzucił piłkę w ręce Bills bezpieczeństwa Micah Hyde, który poniósł go 26 jardów na przyłożenie, aby rozszerzyć jego franczyzy prowadzenie do 31-13.

Josh Allen z mocnym występem

Bills dostarczyli mocny występ w wyjazdowym meczu w Kansas City. Szczególnie w drugiej tercji udało się zbudować fundament pod czwarte zwycięstwo w sezonie. W ciągu nieco ponad siedmiu minut drużyna trzykrotnie trafiła na tablicę wyników, zdobywając dwa przyłożenia i bramkę.

Sygnalista Josh Allen miał doskonały dzień. Rzucił trzy przyłożenia do kolegów z drużyny, a także sam wbiegł do strefy punktowej w pierwszej kwarcie. Jego odpowiednik, Mahomes, miał natomiast dwa przyłożenia.

Z bilansem 4-1, Bills prowadzą w AFC East, podczas gdy Chiefs zajmują zaskakująco ostatnie miejsce w AFC West z dwoma zwycięstwami i trzema porażkami.