Cleveland Browns świętują drugą wygraną w sezonie z Pittsburgh Steelers – Debiutant ze Steelers z mega połowem

Brownowie uderzają po goryczy porażki w ostatni weekend. Steelers udaje się jednak wyciągnąć spektakularny highlight meczu

Monachium/Cleveland – Cleveland Browns dobrze przetrawili w miniony weekend przegraną w ostatniej chwili z New York Jets i wygrali 29:17 w czwartkowym meczu z Pittsburgh Steelers.

Była to druga wygrana w sezonie dla drużyny z Ohio, za którą w dużej mierze odpowiadają rozgrywający Jacoby Brissett i running back Nick Chubb.

Brissett rzucił dwa touchdown passy i obył się bez przechwytu, Chubb przebiegł 113 jardów i przyłożenie.

Ale ostateczną decyzję w mocnej dla Browns ostatniej kwarcie podjął cornerback Denzel Ward po fumble Steelers we własnej strefie końcowej.

Steelers provide highlight

Goście z Pittsburgha musieli przyznać się do porażki, ale zapewnili efektowny highlight meczu.

Rookie receiver George Pickens złapał 36-jardowe podanie od Mitcha Trubisky’ego, wyciągając szeroko rękę podczas upadku i łapiąc bardzo długie podanie jedną ręką.