Кливланд Браунс празнуват втора победа за сезона срещу Питсбърг Стийлърс – новобранец от Стийлърс с мега улов

Браунс отвръщат на удара след горчивото поражение миналия уикенд. Стийлърс обаче успяват да направят най-зрелищния момент в мача

Munich/Cleveland – Кливланд Браунс усвои добре загубата от Ню Йорк Джетс в последната минута миналия уикенд и спечели с 29:17 в мача срещу Питсбърг Стийлърс в четвъртък вечер.

Това беше втората победа за сезона за отбора от Охайо, за която основна заслуга имаха куотърбекът Джейкъби Брисет и бегачът Ник Чъб.

Брисет хвърли два тъчдауна и не допусна прекъсване, а Чъб пробяга 113 ярда и тъчдаун.

Но окончателното решение в силната последна четвърт на „Браунс“ беше взето от корнербека Дензъл Уорд след грешка на „Стийлърс“ в собствената му крайна зона.

Steelers осигуряват най-важното

Гостите от Питсбърг трябваше да признаят поражението си, но осигуриха зрелищния момент в мача.

Новобранецът Джордж Пикенс улови 36-ярдов пас от Мич Трубиски, като при падането си разпери широко ръка и улови много дългия пас с една ръка.