Tom Brady przegrywa trzeci mecz z rzędu z Tampa Bay Buccaneers przeciwko Baltimore Ravens

Tom Brady i Tampa Bay Buccaneers wciąż przeżywają kryzys. Przegrali z Baltimore Ravens w meczu czwartkowej nocy w NFL.

Baltimore – Nieszczęścia trwały dla Toma Brady’ego i Tampa Bay Buccaneers. Franczyza z Florydy przegrała w czwartek 22-27 z Baltimore Ravens. Była to trzecia z rzędu przegrana dla Tampa Bay.

Brady ukończył 26 ze swoich 44 podań na 325 jardów i przyłożenie. Jego ulubionym celem był Mike Evans, który zanotował imponujące 123 jardy odbiorcze. Ravens quarterback Lamar Jackson skończył z 238 passing yards i dwoma touchdown pass.

Baltimore Ravens turn it up in second half

Tampa Bay dobrze rozpoczęła mecz. Leonard Fournette wbiegł na pierwsze przyłożenie w meczu, dając Buccaneers prowadzenie 10-3 w pierwszej kwarcie. Prowadzenie Tampa Bay trwało do przerwy w połowie meczu, zanim Baltimore podkręciło tempo w trzeciej kwarcie.

Jackson połączył się z dwoma przyłożeniami do Kenyana Drake’a i Isaiaha Likely’ego. Ravens weszli w ostatnią kwartę z prowadzeniem 17-10. Devin Duvernay dostał się do strefy końcowej, by powiększyć prowadzenie Baltimore do 24-13.

Last minute decision

Pod koniec znów zrobiło się emocjonująco. Na 49 sekund przed końcem meczu Julio Jones złapał przyłożenie od Brady’ego, aby zmniejszyć deficyt do 22-27, ale kolejny rzut z boku nie powiódł się, co pozwoliło Ravens na skrócenie czasu gry.

Podczas gdy Tampa Bay są na poziomie trzech zwycięstw i pięciu porażek, Ravens mają rekord 5-3.