Том Брейди губи трети пореден мач с Tampa Bay Buccaneers срещу Baltimore Ravens

Том Брейди и Tampa Bay Buccaneers все още са в криза. Те загубиха от Балтимор Рейвънс в мача в четвъртък вечер в NFL.

Baltimore – Нещастието за Том Брейди и „Тампа Бей Бъкейнърс“ продължава. В четвъртък клубът от Флорида загуби с 22:27 от Балтимор Рейвънс. Това беше трета поредна загуба за Тампа Бей.

Брейди завърши 26 от 44-те си паса за 325 ярда и тъчдаун. Любимата му цел беше Майк Евънс, който записа впечатляващите 123 ярда. Куотърбекът на Рейвънс Ламар Джаксън завърши с 238 ярда пас и два тъчдауна.

Baltimore Ravens се включи през второто полувреме

Тампа Бей започна добре мача. Леонард Фурнет вкара първия тъчдаун в мача, за да даде на Buccaneers преднина от 10:3 през първата четвърт. Преднината на Тампа Бей се запази до почивката на полувремето, преди Балтимор да увеличи темпото през третата четвърт.

Джаксън подаде два тъчдауна на Кениън Дрейк и Айзея Ликели. В последната четвърт Ravens поведоха със 17:10. Девин Дюверней влезе в крайната зона, за да увеличи преднината на Балтимор до 24:13.

Решение в последната минута

В края отново стана вълнуващо. В оставащите 49 секунди Джулио Джоунс улови тъчдаун пас от Брейди, за да намали дефицита до 22-27, но последвалият удар не успя, което позволи на Рейвънс да намалят времето.

Докато Тампа Бей са с три победи и пет загуби, Рейвънс имат рекорд от 5-3.