NFL: Los Angeles Rams wygrywają pojedynek dywizyjny z walczącymi Seattle Seahawks

W ciężkim pojedynku dywizyjnym Los Angeles Rams zwyciężają nad Seattle Seahawks w Thursday Night Game. Po meczu pojawiły się obawy o superstar rozgrywającego Russella Wilsona.

Monachium/Seattle – Po porażce z Arizona Cardinals, Los Angeles Rams wracają na właściwe tory i mogą wygrać kolejny pojedynek w ramach NFC West z Seattle Seahawks wynikiem 26:17 (3:7).

W pierwszej połowie, niewiele poszło dobrze dla Rams przed quarterback Matthew Stafford włączył go w trzecim kwartale. Rozgrywający zakończył mecz z dorobkiem 365 jardów i jednym przyłożeniem. W pierwszej połowie miał jeden przechwyt.

Człowiekiem meczu dla Rams był szeroki odbiorca Robert Woods, który błyszczał jako ubezpieczenie na życie Stafforda z 12 odbiorami i 150 jardami. W drugiej połowie znacznie lepiej funkcjonowała także gra biegowa LA, gdzie Darrell Henderson i Sony Michel zdobyli przyłożenia.

Seahawks boją się o supergwiazdę

Z kolei Seattle Seahawks po meczu obawiają się o supergwiazdę, rozgrywającego Russella Wilsona. Poprowadził Jastrzębie do niewielkiego prowadzenia w pierwszej połowie, po czym doznał kontuzji palca na początku trzeciej kwarty i nie wrócił już na boisko.

Zakończył mecz na początku z 152 jardami podania, przyłożeniem i przechwytem. Rezerwowy Geno Smith, który wszedł do gry za Wilsona, miał 95-jardowy drive w ostatniej kwarcie, aby zmniejszyć deficyt do 14-16. Oprócz przyłożenia, miał także przechwyt i 131 jardów podaniowych.

Dzięki wygranej, Rams pozostają na drugim miejscu w NFC West z rekordem 4-1, podczas gdy Seahawks spadają na ostatnie miejsce w tej bardzo konkurencyjnej dywizji z dwoma zwycięstwami i trzema porażkami.