Monday Night Football: 49ers roll over Cardinals w Meksyku – Garoppolo z czterema przyłożeniami

W meczu Monday Night Football w Mexico City, San Francisco 49ers wyraźnie wygrali z Arizona Cardinals. Jimmy Garoppolo, George Kittle and Co. odnieśli wyraźne zwycięstwo 38:10 z wewnętrznym rywalem NFC West.

Munich – W meczu Monday Night Football w Mexico City, San Francisco wyraźnie wygrało z Arizona Cardinals. Jimmy Garoppolo, George Kittle and Co. odnieśli wyraźne zwycięstwo 38:10 z wewnętrznymi rywalami z NFC West.

W pierwszej kwarcie wszystko było jeszcze spokojne. Dopiero kicker Cardinals Matt Prater umieścił trzy punkty na tablicy wyników z 40-jardowym field goalem. Prawie 80-tysięczny tłum na Azteca Stadium w Meksyku kibicował 49ers w dużej mierze pomimo tego, że był to oficjalny mecz domowy dla Arizony.

49ers get going

W drugiej kwarcie „Jimmy G” i jego 49ers rozkręcili się. Najpierw rozgrywający rzucił 7-jardowe touchdown pass do receivera Brandona Aiyuka. Około pięć minut później rzucił 39-jardowe podanie do swojego tight enda Kittle, który również znalazł drogę do strefy końcowej.

Potem znów przyszła kolej na Cardinals – również w Meksyku bez swojego startowego rozgrywającego Kylera Murraya. Running back James Conner wbiegł 2 jardowym pędem do strefy końcowej – Arizona skróciła ją do 10:14.

McCoy blado wypada w drugiej połowie

Tuż przed przerwą 49ers zdobyli field goal od Robbiego Goulda, dzięki któremu zrobiło się 17-10, ale nadal był to mecz o jedną bramkę dla Cardinals.

Jednak obrona 49ers trzymała się mocno w drugiej połowie, a Cardinals wokół rezerwowego rozgrywającego Colta McCoya nie potrafili znaleźć drogi. McCoy został kilka razy mocno uderzony i w sumie trzy razy zsackowany – backup rzucił też interception.

Jimmy G z czterema przyłożeniami

Więc na razie tylko 49ers punktowali w osobie wide receivera Deebo Samuela. Gwiazdorski receiver przebiegł 39 jardów na przyłożenie. Aiyuk zdobył swoje drugie przyłożenie w trzeciej kwarcie po 13-jardowym podaniu.

W czwartej kwarcie Kittle znów został dopuszczony do biegania i zdobył ostatnie przyłożenie w meczu po 32-jardowym podaniu od Garoppolo. Garoppolo w całym meczu miał zdumiewające 228 passing yards i cztery przyłożenia.

Dzięki wygranej w Meksyku, 49ers awansowali na pierwsze miejsce w NFC West i wyprzedzają Seattle Seahawks (również 6-4) z rekordem 6-4. Cardinals są na trzecim miejscu (4-7) przed panującym mistrzem Super Bowl Los Angeles Rams (3-7).