19:20! Tampa Bay Buccaneers tracą Chicago Bears – ponieważ Brady błędnie liczy

Bukmacherzy z Tampa Bay przyznali się do drugiej porażki w sezonie w NFL Regular Season. Błąd w liczeniu popełniony przez rozgrywającego Toma Brady’ego przypieczętował los Bucsa.

Druga porażka Tampa Bay Buccaneers w tym sezonie jest idealna. Drużyna rozgrywającego Toma Brady’ego przegrała z Chicago Bears 19-20 w czwartkowym meczu w nocy, po tym jak prowadziła już 13 punktami.

W decydującej fazie końcowej Brady popełnił doniosły błąd. Na 33 sekundy przed końcem trzymał cztery palce po nieudanej próbie podania, aby ogłosić czwarty upadek. Ale sześciokrotny mistrz Super Bowl źle przeliczył. Jego nieudana próba była już czwarta i porażka była doskonała.

„Miałem świetną okazję. Ale nie poradziliśmy sobie wystarczająco dobrze w decydujących momentach”, powiedział potem Brady, nie wdając się w szczegóły swojego błędu.

Santos z bramką polową ponad 38 jardów
Wcześniej Kair Santos dawał niedźwiedziom prowadzenie z bramką z 38 jardów na 1:13 minuty przed końcem. Chicagowski rozgrywający Nick Foles przez długi czas walczył o swój rytm. Ale z dwoma przyłożeniami w ciągu ostatnich 1:48 minut przed czasem połowicznym, Niedźwiedzie walczyły w drodze powrotnej do gry. To był trzeci raz, kiedy Chicago walczyło po dwucyfrowym deficycie.

W sumie Foles zdobył 30 z 42 podań na 243 jardy i przyłożenie. David Montgomery zdobył pierwsze w tym sezonie przyłożenie Bears’a po przejechaniu 75 jardów. Z drugiej strony, Brady nie spełnił oczekiwań z 25 z 41 podań i przyłożenia.

Podczas gdy niedźwiedzie mają teraz 4-1 zwycięstw na swoim koncie, Bucowie mają teraz 3-2.