19:20! „Тампа Бей Буканиърс“ победиха „Чикаго Беърс „, защото Брейди е важен.

Буканиърс от Тампа Бей признаха второто поражение за сезона в редовния сезон на НФЛ. Точно грешка в броенето от куотърбека Том Брейди реши съдбата на „Бъкс „.

Второто поражение за сезона за Тампа Бей Буканиърс е перфектно. Отборът на Куотърбека Том Брейди загуби с 19: 20 от Чикаго Беърс в мача в четвъртък вечер, след като поведе с 13 точки.

33 секунди преди края, той вдигна четири пръста нагоре след неуспешен опит да обяви 4 – ти даун. Но шесткратният шампион на Суперкупата се провали. Неговият неуспешен опит вече беше 4 – ти даун и поражението беше перфектно.

“ Имах чудесна възможност. Но не се справихме достатъчно добре в решаващите моменти ,“ каза Брейди след това, без да навлиза в своята грешка.

Сантос с гол над 38 ярда.
Преди това Кайро Сантос поведе „Мечките“ с гол от 38 ярда 1: 13 минути преди края. Куотърбекът на Чикаго Ник Фолс дълго време се бореше да намери ритъма си. Но с два тъчдауна в последните 1: 48 минути преди полувремето, Мечките отвърнаха на удара. Чикаго отвръща на удара за трети път след двуцифрен дефицит.

Общо Фолс вкара 30 от 42 паса за 243 ярда и тъчдаун за човека. Дейвид Монтгомъри записа първия Ръшинг Тъчдаун на Мечките този сезон след 75 ярда шофиране. От друга страна, Брейди подцени очакванията с 25 от 41 паса и тъчдаун.

Докато „Мечките“ имат 4 -1 победи, „Букс“ са 3 -2.