Kansas City Chiefs wygrywają mecz we Frankfurcie z Miami Dolphins

Drugi mecz NFL w Niemczech przeszedł do historii. Kansas City Chiefs wygrali, podobnie jak niemieccy fani futbolu.

To był spektakl! Drugi mecz NFL w Niemczech, a dokładnie na Deutsche Bank Park we Frankfurcie, dobiegł końca.

Przed wypełnioną po brzegi widownią, Kansas City Chiefs odbili się po porażce z Denver Broncos, pokonując Miami Dolphins 21-14.

Oficjalna drużyna gospodarzy, Kansas City Chiefs, dobrze rozpoczęła mecz, zdobywając przyłożenie w pierwszym zagraniu, po podaniu od rozgrywającego Patricka Mahomesa do odbiornika Rashiego Rice’a. Później sytuacja uspokoiła się w ofensywie, a obrona przejęła kontrolę po obu stronach boiska.

Miami Dolphins popełniali liczne błędy ofensywne i musieli zaakceptować kilka kar. Po drugiej stronie Chiefs walczyli o uwolnienie swoich odbiorników

musieli dotrwać do drugiej kwarty, zanim na tablicy wyników pojawiły się kolejne punkty. Mahomes zdołał rzucić kolejne przyłożenie, tym razem do running backa Jericka McKinnona. Pod koniec pierwszej połowy znów zrobiło się spektakularnie!

Były receiver Chiefs, Tyreek Hill, potknął się podczas tego, co powinno być mocnym atakiem Dolphins. Brian Cook z Chiefs zdołał wprowadzić piłkę do strefy końcowej po zręcznym ruchu bocznym i imponującym sprincie. 0:21 od końca Dolphins.

Dolphins zaczynają po przerwie

Następnie drużyna trenera Mike’a McDaniela pokazała oznaki powrotu. Po fumble Patricka Mahomesa, biegacz Raheem Mostert zdobył przyłożenie w następnym przyłożeniu i Miami zdołało zmniejszyć deficyt do 14-21. Następnie obie drużyny ponownie zmagały się z ofensywą.

Pod koniec czwartej kwarty znów zrobiło się ciekawie! Dolphins zatrzymali Chiefs na dwie minuty przed końcem: przyłożenie dałoby remis.

Ale na czwartej próbie z dziesięcioma jardami do końca, center Dolphins nie dotarł do rozgrywającego Tagovailoa, którego fumble zakończyło wszelkie nadzieje