NFL: Близка победа! Tennessee Titans победи San Francisco 49ers след обрат

Близка победа на старта на 16-ата седмица в НФЛ: Tennessee Titans победи San Francisco 49ers след обрат през второто полувреме. Един от завърналите се е с отлични резултати.

Нашвил/Мюнхен – Победа за Тенеси Титанс в нощния мач в четвъртък.

Титаните побеждават Сан Франциско 49ers с 20:17, след като на полувремето изостават с 10:0. Главните действащи лица за победата на „Титаните“ бяха кикърът Ранди Бълок, който реализира решаващия фийлдгол от 44 ярда секунди преди края, и широкият приемник Ей Джей Браун, който се завърна в игра.

Браун има 11 рецепции за 145 ярда в статистиката в края на мача. Той отбеляза и тъчдауна, който даде преднина на Титаните през четвъртото тримесечие.

Garoppolo с две прекъсвания

За поражението на 49-те голяма роля изигра куотърбекът Джими Гарополо. Въпреки че „Джими Джи“ хвърли 322 ярда (26/35 паса), той направи два интерсепшъна и много други неточности в играта си. Например той хвърли над напълно свободния Кайл Юшчик и 49-те успяха да вкарат само гол вместо втори тъчдаун.

От друга страна, Райън Танехил изигра солидна игра с 209 ярда спечелени пространства (22/29 преминаване) и тъчдаун.

Сега Тенеси може да спечели АФК Юг с победа над Индианаполис Колтс в неделя срещу Аризона Кардиналс и да влезе в плейофите. Междувременно Далас Каубойс вече си осигуриха място в плейофите със загубата от 49-те.