Грийн Бей Пакърс претърпяват горчиво поражение в дивизията от Детройт Лайънс

Грийн Бей Пакърс претърпяват горчиво поражение в двубоя си с Детройт Лайънс, като на полувремето на Ламбо Фийлд се чуват освирквания.

Кастрофа за Green Bay Packers. Сините глави загубиха мача в четвъртък вечер у дома на „Ламбо Фийлд“ срещу „Детройт Лайънс“ с 20:34.

Вече изоставайки с 3:27 на полувремето, „Пакърс“ бяха генерирали само мизерните 21 ярда, което предизвика освирквания от трибуните. Лъвовете, от своя страна, никога не са водили с толкова голяма разлика на почивката в 188-те си мача в дивизионното съперничество.

Дейвид Монтгомъри беше ключов фактор за представянето на гостите. Бегачът записа 121 ярда и три тъчдауна на таблото.

Освен кикърът Райли Патерсън, който вкара три допълнителни точки и два фийлдгола, се радваше и Амон-Ра Сейнт Браун. Германецът откри резултата за своя отбор още през първата четвърт след 24-ярдов тъчдаун пас от куотърбека Джаред Гоф. Общо Сейнт Браун имаше 56 ярда с пет уловени паса.
Плеймейкърът на

Lions Гоф завърши 19 от 28 паса за 210 ярда, един тъчдаун и едно прекъсване.

Междувременно неговият колега имаше много по-малко поводи за радост. След катастрофално първо полувреме сигналният играч на Пакърс Джордан Лав първо улови тъчдаун пас на възстановения ресивър Крисчън Уотсън.

Джордан Лав трябва да се примири с два интерсепшъна

Наследникът на Аарон Роджърс след това сам пробяга девет ярда в крайната зона – но домакините вече не бяха наистина опасни за Лъвовете. Горчиво за Лав: ъгловият защитник на Детройт Джери Джейкъбс го прехвана два пъти.

Общо куотърбекът на Пакърс изпълни 22 от 36 паса за 246 ярда.

Победоносните Лъвове вече водят в НФК Север с резултат 3-1, докато Пакърс са на второ място с две победи и две загуби.

С горчивина, преди мача Грийн Бей трябваше да постави левия бек Дейвид Бахтияри в списъка на контузените.