Sunday Night Football: Dallas Cowboys wykańczają Indianapolis Colts – pięć przyłożeń w czwartej kwarcie

W meczu Sunday Night Football, Dallas Cowboys wygrali u siebie 54:19 z Indianapolis Colts. Dallas zdobyli 33 z 54 punktów Cowboys w ostatniej kwarcie.

Munich – W meczu Sunday Night Football Dallas Cowboys wygrali wyraźnie 54:19 u siebie z Indianapolis Colts. W ostatniej kwarcie Dallas zdobyli 33 z 54 punktów Cowboys.

Colts otworzyli jednak grę dzięki field goalowi autorstwa Chase’a McLaughlina. Cowboys zanotowali wtedy także 20-jardowe przyłożenie od wide receivera CeDee Lamba. W rewanżu receiver Colts Ashton Dulin zdobył 14-jardowe przyłożenie, dzięki czemu wynik brzmiał 10-7 dla Indianapolis.

Licznik Kowbojów przed przerwą

Podczas drugiej kwarty gwiazda strzelców z Dallas, Tony Pollard, wykonał 2 jardowy bieg do strefy końcowej po przyłożenie. Po dwuminutowym ostrzeżeniu, McLaughlin kopnął drugi field goal dla Colts, ale Cowboys kontrowali przed przerwą. Receiver Michael Gallup zamienił 13-jardowe podanie Daka Prescotta na przyłożenie.

Trzeci kwartał był stosunkowo spokojny. Tylko receiver Colts Alec Pierce zdobył przyłożenie po podaniu Matta Ryana. Dzięki temu Indianapolis wróciło do stanu 19:21 – bo próba dwupunktowej konwersji była nieudana. W tym momencie to była jeszcze otwarta gra

Pięć przyłożeń Cowboys w ostatniej kwarcie!

Ale w czwartej kwarcie wybiła godzina Dallas Cowboys. Pięć! Przyłożenia w ostatniej kwarcie dały Cowboysom zwycięstwo.

Pierwszy był Gallup ze swoim drugim przyłożeniem. Następnie safety Malik Hooker złapał fumble Colts i zwrócił go 38 jardów na przyłożenie przeciwko swojej byłej drużynie – dwupunktowa konwersja również nie zadziałała po tym.

Trzech running backów Cowboys zdobywa punkty

With about ten minutes to go, Pollard dostał się do end zone po raz drugi na 30-jardowym biegu – ale kopnięcie Bretta Mahera zostało zablokowane. Po tym rywal Pollarda i gwiazda running back Ezekiel Elliott również dostarczył i zdobył przyłożenie. W końcu trzeci running back Dallas Malik Davis znalazł nawet drogę do strefy końcowej.

Cowboys pozostają teraz na drugim miejscu w NFC East z rekordem 9-3. Colts natomiast mają rekord 4-8-1, ale również zajmują drugie miejsce w AFC South.