NFL: Dallas Cowboys wracają na właściwe tory po wygranej z New Orleans Saints – Taysom Hill rzuca cztery przechwyty

Wydając ósmą wygraną w sezonie, Dallas Cowboys podkreślają swoje posezonowe ambicje. Dak Prescott and Co. zasłużenie wygrali z New Orleans Saints 27:17

New Orleans/Monachium – Dallas Cowboys ósmym zwycięstwem w sezonie podkreślili swoje ambicje powrotu do playoffów.

Gwiazdor rozgrywający Dak Prescott wygrał 27-17 z New Orleans Saints, w czym pomogły mu cztery przechwyty rozgrywającego Świętych Taysoma Hilla.

Dallas Cowboys: Spektakularne przyłożenie Tony’ego Pollarda

Przyłożenie od receivera Michaela Gallupa i dwa gole od Bretta Mahera sprawiły, że Dallas zakończyło pierwszą połowę z komfortowym prowadzeniem 13-7.

Saints zdołali jeszcze raz zmniejszyć różnicę do trzech punktów przy pierwszym podjeździe w trzeciej kwarcie, ale chwilę później zaliczyli kolejną wpadkę: biegacz Cowboys Tony Pollard wbiegł na imponujące 58-jardowe przyłożenie, by przywrócić dawne prowadzenie.

Cowboys w Saints: Festiwal rotacji w czwartej kwarcie

W ostatniej kwarcie mecz zamienił się w festiwal rotacji. Po tym jak Prescott dał się ponieść przechwytowi w obiecującej pozycji, Cowboys przechwycili drugą tego dnia pudło Hilla tuż za własną strefą końcową.

Kolejny drive Saints również zakończył się przechwytem, tym razem to Trevon Diggs przechwycił głębokie podanie od Hilla. Na niespełna trzy minuty przed końcem Carlos Watkins zakończył dobry występ obrony Dallas kolejnym przechwytem, który obrońca oddał na 29 jardów do strefy punktowej przeciwnika.

70-jardowe przyłożenie Deonte Harrisa sprawiło, że w ostatnich minutach Nowy Orlean zbliżył się na 17-27, ale Cowboys utrzymali się przy piłce i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Dallas Cowboys: Następny tydzień przeciwko Waszyngtonowi

Dak Prescott zakończył mecz z 238 jardami, przyłożeniem oraz przechwytem. Jego odpowiednik Taysom Hill oprócz czterech turnovers zanotował 264 jardów podaniowych, 101 jardów biegowych (najlepszy wynik Saints) i dwa przyłożenia.

Cowboys (8-4) zmierzą się w przyszłym tygodniu z drużyną Washington (5-6). Nowy Orlean (5-7) gości New York Jets (3-8) w tygodniu 14.