Las Vegas Raiders pokonują Green Bay Packers – Jordan Love rzuca na zwycięstwo

Las Vegas Raiders odnieśli swoje drugie zwycięstwo w piątym meczu. Przeciwko Green Bay Packers, Raiders wygrali 17-13 w ofensywnie trudnym meczu.

Josh McDaniels wyciągnął trochę głowę Las Vegas Raiders ze stryczka. Trener główny wygrał ze swoją drużyną przeciwko Green Bay Packers 17:13. Szczególnie w pierwszej połowie ofensywa nadal szwankowała.

Rozgrywający Jimmy Garoppolo znowu był poza grą. Po pierwszej połowie, w której był niepozorny, ale nie popełniał błędów, rzucił przechwyt podczas pierwszego drive’u w trzeciej kwarcie. Było to jego siódme przechwycenie w sezonie i najwięcej w lidze.

W sumie przeniósł 22 ze swoich 31 piłek na 208 jardów i przyłożenie. Trzykrotnie został zsackowany przez obronę Packers.

Gra biegowa, prowadzona przez panującego mistrza biegania Josha Jacobsa, również nie ruszyła jeszcze z miejsca. Jacobs zdobył tylko 69 jardów w 20 biegach i jedno przyłożenie, podczas gdy Raiders zdobyli 96 jardów w biegu. Niemiecki fullback Jakob Johnson wykonał świetny blok na linii bramkowej przy przyłożeniu Jacobsa.

Liderem odbiorów Raiders nie był Davante Adams, który złapał tylko jedną piłkę w pierwszej połowie (w sumie cztery na 45 jardów), ale nowy zawodnik Jakobi Meyers. Były New England Patriot złapał siedem piłek na 75 jardów i przyłożenie. Gwiazda pass rusherów Maxx Crosby raz złapał rozgrywającego Packers Jordana Love’a.

Love wyrzuca trzy piłki

Obrona Green Bay Packers również pokazała, że jest bardziej niż zardzewiała. W szczególności Love po raz kolejny wyróżnił się niedokładnością. 16 z jego 30 piłek dotarło do celu, zdobył 182 jardy i nie zdobył żadnego przyłożenia. Jednak rzucił dwa przechwyty do cornerbacka Raiders Roberta Spillane’a, jeden z nich bolesny w czwartej kwarcie, a drugi podczas ostatniego drive’u przeciwko Amikowi Robertsonowi. Love ma teraz na koncie sześć INT.

Pod nieobecność Aarona Jonesa, który nadal jest kontuzjowany, AJ Dillon był głównym zawodnikiem Packers. Ale podobnie jak jego odpowiednik Jacobs, niewiele poszło mu dobrze. 76 jardów zdobytych w 20 próbach jest nieco przyćmione przez jego przyłożenie. Podsumowując, scramble Love’a dały Packers 110 jardów w biegu.

Najlepszym receiverem Green Bay był Christian Watson z trzema przyłożeniami i 91 jardami, w tym 77 jardowym przyłożeniem po zepsutej zagrywce obrony Raiders. Romeo Doubs, wcześniej najbardziej niezawodny receiver Cheeseheads, złapał tylko jedną piłkę na cztery jardy. Rudy Ford przechwycił piłkę od Jimmy’ego G, który był sackowany w sumie trzy razy. Ostatecznie, o zwycięstwie zadecydowała świetna defensywa Raiders.

Raiders goszczą New England Patriots w szóstym tygodniu, podczas gdy Packers mogą cieszyć się swoim bye week.