Лас Вегас Raiders побеждава Green Bay Packers – Джордан Любов хвърля победата

Лас Вегас Рейдърс постигна втора победа в петия си мач. Срещу Грийн Бей Пакърс Райдърс печелят със 17:13 в един труден за нападение мач.

Джош Макданиълс е измъкнал малко главата на своите Лас Вегас Рейдърс от примката. Старши треньорът спечели с отбора си срещу Грийн Бей Пакърс със 17:13. Особено през първото полувреме нападението продължи да буксува.

Куотърбекът Джими Гарополо отново беше извън играта си. След първото полувреме, в което беше незабележим, но не допусна грешки, той хвърли интерсепшън в първия драйв на третата четвърт. Това беше седмото му прекъсване за сезона и най-многото в лигата.

Общо той пренесе 22 от 31-те си топки за 208 ярда и един тъчдаун. Три пъти беше отблъскван от защитата на „Пакърс“.

Играта на бегачите, водена от действащия шампион по бързане Джош Джейкъбс, също все още не се е получила. Джейкъбс успя да постигне само 69 ярда при 20 бягания и един тъчдаун, докато „Рейдърс“ натрупаха общо 96 ярда в бягане. Германският защитник Якоб Джонсън направи отличен блок на гол линията за тъчдауна на Джейкъбс.

Лидер в получаването за Raiders не беше Даванте Адамс, който хвана само една топка през 1-вото полувреме (общо четири за 45 ярда), а новодошлият Джакоби Майерс. Бившият патриот от Нова Англия улови седем топки за 75 ярда и един тъчдаун. Звездният пасажер Макс Кросби хвана веднъж куотърбека на „Пакърс“ Джордан Лав.

Лов изхвърли три топки

Нападението на „Грийн Бей Пакърс“ също показа, че е повече от ръждясало. По-специално Лав отново се отличи с неточността си. Пристигнаха 16 от 30-те му топки, той натрупа 182 ярда и не получи тъчдаун. Въпреки това хвърли два интерсепшъна към корнербека на „Рейдърс“ Робърт Спилейн, единият от които болезнен в четвъртата четвърт, а другият – на последния драйв срещу Амик Робъртсън. Лав вече е с шест ИНТ.

В отсъствието на Аарон Джоунс, който продължава да е с травми, Ей Джей Дилън беше водещият бек на Packers. Но подобно на колегата си Джейкъбс, и при него малко неща се получиха. Спечелените 76 ярда пространство при 20 опита са донякъде засенчени от неговия тъчдаун. Общо взето, скречовете на Лав дадоха на Пакърс 110 ярда за бързане.

Най-добрият ресивър на Грийн Бей беше Крисчън Уотсън с три улова и 91 ярда, включително 77-ярдов улов при нарушена игра от защитата на Рейдърс. Ромео Дъбс, досегашният най-надежден ресивър на „сирената“, улови само една топка за четири ярда. Руди Форд прехвана една топка от Джими Джи, който беше надигран общо три пъти. В крайна сметка звездното защитно поле на „Рейдърс“ реши мача.

През шестата седмица „Рейдърс“ са домакини на „Ню Инглънд Пейтриътс“, докато „Пакърс“ могат да очакват своята седмица на разпускане.