Sunday Night Game: Zwycięstwo Buffalo Bills nad Giants w cieniu kontuzji

Dopiero w ostatniej sekundzie przesądzone jest zwycięstwo Bills nad Giants. Wcześniej poważnej kontuzji doznał running back Damien Harris.

Buffalo Bills odnieśli oczekiwane zwycięstwo w niedzielnym meczu NFL, ale o wygraną z New York Giants musieli walczyć do samego końca. Drużyna Josha Allena wygrała z Giants 14:9, ale praktycznie nie mogła błyszczeć.

Zwycięstwo zostało przyćmione przez poważną kontuzję running backa Bills, Damiena Harrisa. Zawodnik został uderzony w szyję podczas zagrywki w drugiej kwarcie i przez kilka minut leżał na murawie.

Harris, który był w stanie poruszać rękami i nogami, został następnie przewieziony do szpitala.

Faworyci przegrywali u siebie 6-0 aż do czwartej kwarty, kiedy rozgrywający Allen odwrócił losy meczu dwoma przyłożeniami do Deonte Harty’ego i Quintina Morrisa.

Jednak na krótko przed końcem Bills ponownie znaleźli się pod presją. Ostatnim przyłożeniem Giants niemal wymusili zwycięstwo.

Darren Waller nie był jednak w stanie złapać podania od rozgrywającego Tyroda Taylora na linii 1 jarda. Ostatnia szansa na odwrócenie losów meczu dobiegła końca.

Podczas gdy Giants (1-5) grozili wczesną utratą szans na playoffy po czwartej porażce z rzędu, Bills (4-2) umocnili się na drugim miejscu w AFC East dzięki zwycięstwu.