New England Patriots utrzymują nadzieje na playoffy – Arizona Cardinals przegrywają mecz, a Kyler Murray…

New England Patriots pokonali Arizona Cardinals 27-13 i pozostają w wyścigu o playoffy. Cardinals natomiast nie dość, że tracą mecz i playoffy poza zasięgiem wzroku, to jeszcze rozgrywający Kyler Murray z kontuzją.

Munich – New England Patriots wykorzystali wpadki swoich rywali w Monday Night Game i postawili się z powrotem w gąszczu wyścigu o playoffy dzięki wygranej 27-13 nad Arizona Cardinals.

Z rekordem 7-6 Patriots mają teraz nawet ostatni bilet na playoffy w AFC. Ich przeciwnikami będą Kansas City Chiefs. Jednak zarówno Los Angeles Chargers, jak i New York Jets wciąż czają się z takim samym rekordem.

Cardinals wciąż mają teoretyczne szanse na playoffy, ale z rekordem 4-9 są na to mało prawdopodobni. Zwłaszcza, że w meczu stracili też rozgrywającego Kylera Murraya, który został kontuzjowany na trzecim rozegraniu meczu – dokładna diagnoza jego urazu wciąż nie jest znana.

Patriots defence makes the difference

Zastępca Colta McCoya w przegranej zaliczył łącznie 246 jardów i jeden przechwyt. James Conner zdobył jedyne przyłożenie. Dla Patriotów rozgrywający Mac Jones również nie błyszczał z 235 jardami i przechwytem, ale poprowadził Patriotów do dwóch ofensywnych przyłożeń.

W drugiej połowie to obrona Patriotów zadecydowała o losach meczu. Raekwon McMillan przeniósł fumble z powrotem do strefy końcowej i w sumie New England nie pozwoliła na więcej punktów w drugiej połowie.

W tygodniu 15 Patrioci zmierzą się z Las Vegas Raiders, Arizona zagra z Denver Broncos.