Игра в неделя вечер: победата на Buffalo Bills над Giants е помрачена от контузия

Едва в последната секунда се определя победата на Билз срещу Джайънтс. Преди това бегачът Деймиън Харис получава сериозна контузия.

Бъфало Билс постигнаха очаквана победа в неделния вечерен мач от НФЛ, но трябваше да се борят за победата срещу Ню Йорк Джайънтс до самия край. Отборът на Джош Алън спечели с 14:9 срещу Джайънтс, но трудно успя да блесне.

Победата беше помрачена от тежката контузия на бегача на Билс Деймиън Харис. Носителят на топката беше ударен във врата по време на игра през втората четвърт и остана да лежи на тревата няколко минути.

Впоследствие Харис, който беше в състояние да движи ръцете и краката си, беше откаран в болница.

Фаворитите изоставаха с 6:0 у дома до четвъртата четвърт, когато куотърбекът Алън обърна мача с два тъчдаун паса към Деонте Харти и Куинтин Морис.

Малко преди края обаче Билс отново бяха подложени на натиск. С последния драйв Джайънтс почти си извоюваха победата.

Но Дарън Уолър не успя да улови пас от куотърбека Тайрод Тейлър на линията от 1 ярда. Последният шанс за обрат в мача беше изчерпан.

Докато „Джайънтс“ (1-5) заплашваха да изгубят рано от поглед плейофите с четвъртата си поредна загуба, „Билс“ (4-2) затвърдиха второто място в АФК Изток с победата.