Joe Burrow pewny: Cincinnati Bengals będą grać „przerażająco” w przyszłości

The Cincinnati Bengals świętują dowodzące zwycięstwo przeciwko Detroit Lions w szóstym tygodniu. Rozgrywający Joe Burrow jest jednak niezadowolony, stwierdzając, że jego drużyna może grać „strasznie” w przyszłości

Monachium – Cincinnati Bengals w niedzielę zdobyli 398 jardów w wygranej 34-11 nad Detroit Lions – ale reakcje po meczu nie były zbyt pozytywne.

Główny trener Zac Taylor powiedział, że wszedł na przerwę z „złym przeczuciem”, ponieważ jego drużyna prowadziła wtedy tylko 10-0. Rozgrywający Joe Burrow również ubolewał nad słabym startem swojej drużyny w rozmowie z amerykańskimi dziennikarzami.

„Jeśli wyeliminujemy niektóre z rzeczy, które wydarzyły się w pierwszej połowie, prawdopodobnie zdobylibyśmy dziś 50 punktów” – powiedział na stronie zespołu signal caller.

Burrow: Bengals będą „przerażający „

„Ale to jest NFL. Nigdy nie będę się denerwował z powodu 34-punktowego meczu, kiedy wygrywasz tak wysoko, jak my. Ale musimy poprawić pewne rzeczy. A kiedy to zrobimy, będzie to przerażające”, jest pewna 24-latka.

Burrow po sześciu meczach w tym sezonie ma na koncie 1,540 jardów podaniowych i 14 przyłożeń – to w porównaniu z siedmioma przechwytami.

Bengals zajmują obecnie drugie miejsce w AFC North za Baltimore Ravens z bilansem 4-2.