Joe Burrow prowadzi Cincinnati Bengals do zwycięstwa nad Buffalo Bills

Cinncinnati Bengals mogą dalej marzyć o powrocie do Super Bowl. Zespół skupiony wokół rozgrywającego Joe Nory świętuje dowodzące zwycięstwo na Buffalo Bills i jest w meczu o mistrzostwo AFC.

Cinncinnati Bengals mogą dalej marzyć o drugim Super Bowl z rzędu.

Zespół Quarterbacka Joe Burrowa nie pozwolił, by zatrzymały ich niskie temperatury i śnieg w Buffalo i pokonał w niedzielny wieczór Bills 27-10 (17-7).

Oznacza to, że Bills zmierzą się z Chiefs w najbliższą niedzielę w meczu o mistrzostwo AFC w Kansas City. „To będzie zabawa, dwóch świetnych facetów, dwie świetne drużyny, dwie silne obrony” – powiedział Burrow, patrząc w przyszłość na starcie z obecnie chorym Patrickiem Mahomesem.

Burrow zdobył 242 jardy i zdobył dwa przyłożenia. Rozgrywający Bengals pozostał bez przechwytu.

Damar Hamlin z powrotem na stadionie

Wraz ze swoimi statystykami Burrow przyćmił rozgrywającego Bills Josha Allena, który łącznie zdobył 264 jardy, ale obył się bez przyłożenia i rzucił interception.

Nie pomogło Bills, że safety Damar Hamlin wrócił na stadion po raz pierwszy od czasu zatrzymania akcji serca 2 stycznia i dał drużynie emocjonalne wsparcie.

Allen wbiega sam po przyłożenie

Touchdowns by tight end Hayden Hurts and wide receiver Ja’Marr Chase gave the Bengals the lead in the first quarter. W drugiej tercji rozgrywający Allen umieścił Bills na tablicy wyników dzięki rushing touchdown.

Field goal autorstwa kickera Bengals Evana McPhersona sprawił, że w połowie meczu wynik wynosił 17-7.

Po przerwie, Bills skrócił go z Field Goal przez kicker Tyler Bass przed touchdown przez Begals bieganie z powrotem i inny Field Goal przez McPherson uczynił go ostateczny wynik.