NFL: Arizona Cardinals wygrywają nieznacznie z Dallas Cowboys, St. Brown comes up trumps with Detroit Lions

Powrót Cowboys przeciwko Cardinals pozostaje bez nagrody. Niemiecki Amon-Ra St. Brown przegrywa z Lions przeciwko Seahawks, ale nadal zapewnia fantastyczną grę. ran podsumowuje mecze z godziny 22:00.

Arizona Cardinals w Dallas Cowboys 25:22

Arizona Cardinals po trzech porażkach z rzędu odnieśli zwycięstwo w Dallas Cowboys.

W pierwszej kwarcie tylko bramka Cardinals dała punkty. Jednak przyłożenie Kylera Murraya (263 jardy) do Antoine’a Wesleya dało Arizonie prowadzenie 10-0.

Ale Cowboys odnaleźli swoją grę także w następnej akcji. Quarterback Dak Prescott odebrał Michaela Gallupa w strefie końcowej. Co gorzkie dla Dallas, podający doznał przy tym przechwycie kontuzji kolana i musiał zostać wyłączony z gry.

Arizona wykorzystała pozostałe 1:25 minuty przed przerwą, by ponownie zbliżyć się na dystans bramkowy i podwyższyć wynik połowy na 13-7.

Arizona była również skuteczna w trzeciej tercji, kończąc pierwszy drive przyłożeniem. Murray zagrał wysokie podanie do strefy końcowej. Po raz kolejny Wesley był celem. Nie udało się jednak przeprowadzić dwupunktowej konwersji.

Podczas gdy Cowboys nie zdołali zdobyć ani jednego jarda w kolejnym podjeździe, ofensywa Arizony nadal była trudna do zatrzymania. Murray poprowadził swój atak aż do linii 8 jardów przeciwnika, skąd kopacz Matt Prater doprowadził do stanu 22-7.

Dopiero na początku czwartej tercji Kowboje ponownie odnaleźli swoją grę. Prescott rzucił przyłożenie do Ceda Wilsona, który zmniejszył straty do 14-22.

W następnej akcji ofensywnej Cowboys, Prescott popełnił błąd, pozwalając Cardinals wykorzystać dobrą pozycję i strzelić gola na 25-14.

Dallas nie poddawało się, grało dalej: przyłożenie Prescotta do Amariego Coopera, potem dwupunktowa konwersja i nagle Dallas było w zasięgu trzech punktów.

Kardynałowie nie oddali piłki i pozwolili, by zegar biegł w dół.

Houston Texans at San Francisco 49ers 7:23

Dobra wiadomość dla Marka Nzeocha: Niemiecki linebacker zadebiutował w sezonie przeciwko Houston Texans, dołożył dwa tackle w drużynach specjalnych i w zamian świętował ważne zwycięstwo z 49ers przeciwko Houston Texans.

Rozgrywający Trey Lance rzucił na 249 jardów, dwa przyłożenia i jedno przechwycenie. Bardzo skuteczny był biegacz Eli Mitchell, który zdobył w sumie 130 jardów i przyłożenie. Rozgrywający Teksańczyków Davis Mills zanotował 163 jardy podań, jedno przyłożenie i jeden przechwyt.

Detroit Lions w Seattle Seahawks 29:51

Nawet jeśli Detroit Lions przegrali znacząco z Seattle Seahawks, niemiecki wide receiver Amon-Ra St. Brown był jednym z najlepszych graczy na boisku. Jego rekord: 134 jardy zdobytej przestrzeni, dwa przyłożenia i przechwyt na udaną konwersję dwupunktową.

W pozostałych przypadkach Seattle było jednak skuteczniejsze. Rozgrywający Russell Wilson poprowadził Seahawks do zwycięstwa, zdobywając 236 jardów i cztery przyłożenia. Rashaad Penny przebiegł 170 jardów i zdobył dwa przyłożenia.

Denver Broncos at Los Angeles Chargers 13:34

Justin Herbert rzucił na 237 jardów i dwa przyłożenia w wygranej Los Angeles Chargers nad Denver Broncos. W ten sposób podtrzymał nadzieje swojej drużyny na grę w playoffach. Jego najskuteczniejszą bronią był biegacz Austin Ekeler, który zdobył 112 jardów i przyłożenie.

Rozgrywający Broncos Drew Lock rozegrał solidny mecz, zaliczając 245 jardów i zdobywając przyłożenie. Gra biegowa przyniosła jednak tylko 83 jardy. Broncos nie mają już szans na playoffy.

Carolina Panthers w New Orleans Saints 10:18

Cameron Jordan utrudniał życie rozgrywającemu Panthers Samowi Darnoldowi (132 passing yards, 1 interception). Defensor New Orleans Saints zanotował 3,5 sacka i 3 straty. W sumie obrona zaliczyła siedem sacków.

Rozgrywający Saints Taysom Hill zakończył mecz z 222 jardami podaniowymi i jednym przyłożeniem