Brady uniemożliwia comeback Bills, wygrywają też 49ers

Dwa mecze trafiają do dogrywki. Tampa Bay Buccaneers i San Francisco 49ers wygrywają bardzo emocjonujące mecze. Z kolei Detroit Lions wracają na ścieżkę porażek. ran podsumowuje mecze o 22:00.

Buffalo Bills w Tampa Bay Buccaneers 27:33 n.O.

Tampa Bay Buccaneers musieli drżeć o zwycięstwo po znakomitej pierwszej połowie i roztrwonili w międzyczasie 21-punktowe prowadzenie.

Po nieudanych pierwszych drive’ach obu drużyn, pierwsze punkty zapewnili sobie Buccaneers. Biegacz Leonard Fournette przebiegł 47 jardów do strefy końcowej. Na początku drugiej kwarty Tampa Bay podwyższyła prowadzenie do 10-0 dzięki field goalowi.

Bills dotarli do linii 3 jardów przeciwnika, ale udało im się zdobyć tylko bramkę.

Buccaneers okazali się również skuteczniejsi w dwóch kolejnych zagraniach ofensywnych. Tom Brady wrzucił wysoką piłkę do strefy końcowej do Mike’a Evansa. Na półtorej minuty przed przerwą Brady dostał się do end zone poprzez quarterback sneak, dzięki czemu na przerwę schodziło się przy stanie 24:3 dla Tampa Bay.

Na początku trzeciej kwarty Bills zaryzykowali i podjęli próbę fałszywego puntu na własnej połowie, ale nie udało im się zdobyć pierwszej pozycji. Tampa Bay była w stanie rozpocząć swoją jazdę na linii 42 jardów przeciwnika. Na szczęście dla Bills, Buccaneers nie zamienili dobrego field position na punkty.

Po tym wydarzeniu rozpoczęła się mocna faza Buffalo. Quarterback Josh Allen wbiegł na pierwsze przyłożenie dla Bills, dzięki czemu Buccaneers prowadzili już tylko 24:10. Dzięki dwóm przyłożeniom Dawsona Knoxa i Gabriela Davisa zmniejszył prowadzenie do 24-27 na pięć minut przed końcem.

Kolejne prowadzenie Buccaneers zakończyło się niepowodzeniem. Bills mieli jeszcze 3:05 minuty, aby ponownie zdobyć bramkę z własnej linii 23 jardów. Z sukcesem: Kicker Tyler Bass kopnął Bills do dogrywki.

W dogrywce Buffalo mieli prawo do ataku, ale nie udało im się zdobyć pierwszego punktu. Buccaneers to wykorzystali: Brady wysłał Breshad Perriman 57 jardów do strefy końcowej, aby wygrać.

W sumie Brady zanotował 363 jardy podaniowe, dwa przyłożenia i przyłożenie biegowe. Josh Allem zdobył 308 jardów, dwa przyłożenia i jedno przechwycenie. Buccaneers mają teraz dziesięć zwycięstw i trzy porażki, a Bills 7-6.

San Francisco 49ers w Cincinnati Bengals 26-23 n.o.

Mecz pomiędzy San Francisco 49ers a Cincinnati Bengals również został rozstrzygnięty w dogrywce. I to w dramatyczny sposób: Najpierw Bengalsi objęli prowadzenie dzięki 41-jardowej bramce Evana McPhersona. 49ers byli jednak jeszcze skuteczniejsi i zakończyli swój przejazd przyłożeniem od Jimmy’ego Garoppolo do Brandona Aiyuka. Było to równoznaczne z odniesieniem zwycięstwa.

W sumie Garoppolo zaliczył 296 jardów i dwa przyłożenia. Jego ulubionym celem był George Kittle, który zdobył 151 jardów i przyłożenie. W obronie wyróżnił się Nick Bosa, który zaliczył dwa sacki i dwa tackle for loss. Rozgrywający Bengals Joe Burrow zaliczył 348 jardów i dwa przyłożenia. Oba zespoły mają teraz po 7-6 punktów.

New York Giants at Los Angeles Chargers 21:37

Los Angeles Chargers zwyciężyli nad New York Giants dzięki swojej płodnej ofensywie. Oczkiem w głowie był rozgrywający Justin Herbert, który rzucił touchdown pass do Jalena Guytona, który był w powietrzu przez całe 59 jardów. W ogólnym rozrachunku zagrał bardzo dobre spotkanie, zaliczając 275 jardów, trzy przyłożenia i nie popełniając żadnych błędów.

Mike Glennon, podający Giants, również miał swoje dobre momenty, zaliczając 191 jardów, przyłożenie, przyłożenie biegowe i przechwyt. Running back Saquon Barkley zanotował w sumie 95 jardów zdobytej przestrzeni i przyłożenie.

Chargers mają teraz bilans 8-5, Giants 4-9.

Detroit Lions at Denver Broncos 10:38

Po wygraniu pierwszego meczu w sezonie w zeszłym tygodniu, teraz Detroit Lions przyznali sobie kolejną znaczącą porażkę z Denver Broncos. Brown był jednym z najskuteczniejszych zawodników z ośmioma złapanymi podaniami na 73 jardy. Quarterback Jared Goff ukończył 24 z 39 podań na 215 jardów i przyłożenie. Dokonał jednego przechwycenia.

Kluczowym zawodnikiem Denver Broncos był Melvin Gordon, który zdobył 111 jardów i dwa przyłożenia. Rozgrywający Teddy Bridgewater wykonał większość swoich podań, zdobywając 179 jardów i dwa przyłożenia.

Broncos mają bilans 7-6, a Lwy 1-11-1.