Брейди предотвратява завръщането на Bills, а 49ers печелят

Два мача влизат в продължения. Тампа Бей Бъкейнърс и Сан Франциско 49ърс печелят изключително емоционални мачове. От друга страна, Детройт Лъвовете отново са на пътя на загубите. ран обобщава мачовете от 22:00 ч.

Buffalo Bills в Tampa Bay Buccaneers 27:33 б.в.

Тампа Бей Бъкейнърс трябваше да се разколебаят за победата след изключителна първа половина и междувременно пропиляха преднина от 21 точки.

След като първите атаки и на двата отбора бяха неуспешни, Buccaneers отбелязаха първите точки. Бегачът Леонард Фурнет пробяга 47 ярда в крайната зона. В началото на второто тримесечие Тампа Бей увеличи преднината си на 10:0 с гол от игрално поле.

След това Билс стигнаха до 3-ярдовата линия на противника, но успяха да вкарат само гол.

„Бъккейнърс“ се оказаха по-ефективни и в следващите две атаки. Том Брейди хвърля висока топка в крайната зона към Майк Евънс. Минута и половина преди почивката Брейди влезе в крайната зона чрез куотърбек промъкване, така че на почивката се стигна до 24:3 за Тампа Бей.

В началото на третото тримесечие „Билз“ рискуваха и опитаха фалшив удар в собствената си половина, но не успяха да получат първи даун. След това Тампа Бей успя да започне движението си от 42-ярдовата линия на противника. За щастие на „Билс“, „Бъккейнърс“ не превърнаха добрата си позиция в точки.

След това започна силната фаза на Бъфало. Куотърбекът Джош Алън вкара първия тъчдаун за Bills, така че Buccaneers бяха само на 24:10. С два тъчдаун паса към Доусън Нокс и Гейбриъл Дейвис той намали преднината на 24:27 пет минути преди края.

Следващият опит на Buccaneers завършва неуспешно с удар. На Билс им оставаха 3:05 минути, за да отбележат отново от своята 23-ярдова линия. С успех: кикърът Тайлър Бас вкара Билс в продълженията.

Бъфало получи първото право на атака в продължението, но не успя да постигне първи даун. „Буканите“ се възползваха от това: Брейди изпрати Брешад Периман на 57 ярда в крайната зона за победата.

Общо Брейди записа 363 ярда пас, два тъчдауна и тъчдаун от движение. Джош Алем има общо 308 ярда пас, два тъчдауна и едно прекъсване. Букканърс вече са с десет победи и три загуби, а Билс – с рекорд 7-6.

Сан Франциско 49ers в Синсинати Бенгалс 26-23 n.o.

Мачът между Сан Франциско 49ers и Синсинати Бенгалс също беше решен в продължения. И то по драматичен начин: Първо „Бенгалс“ поведоха с 41-ярдов гол на Еван Макферсън. Въпреки това 49-те бяха още по-ефективни и завършиха мача си с тъчдаун пас от Джими Гарополо към Брандън Аюк. Това е равносилно на победа.

Като цяло Гарополо постигна 296 ярда и два тъчдауна. Джордж Китъл беше любимата му мишена със 151 ярда и тъчдаун пас. В защита Ник Боса се отличи с два сака и две борби за загуба. Куотърбекът на Бенгалс Джо Бъроу завърши с 348 ярда и два тъчдауна. Двата отбора имат по 7-6 точки.

Ню Йорк Джайънтс в Лос Анджелис Чарджърс 21:37

Лос Анджелис Чарджърс надделяха над Ню Йорк Джайънтс благодарение на плодотворното си нападение. Най-голямо внимание в мача привлече куотърбекът Джъстин Хърбърт, който хвърли тъчдаун пас към Джейлън Гайтън, който беше във въздуха цели 59 ярда. Като цяло той изигра силен мач с 275 ярда пас, три тъчдауна и никакви обрати.

Майк Гленън, пасажерът на „Джайънтс“, също имаше своите добри моменти – 191 ярда пас, тъчдаун пас, бягане и интерсепшън. Бягащият бек Сакуон Баркли записа общо 95 ярда спечелено пространство и тъчдаун.

Сега Чарджърс са с баланс 8-5, а Джайънтс – 4-9.

Detroit Lions в Denver Broncos 10:38

След като спечелиха първия си мач за сезона миналата седмица, сега Детройт Лъвове допуснаха още една значителна загуба срещу Денвър Бронкос. Въпреки това немският приемник Амон-Ра Сейнт Браун беше един от най-ефективните играчи с осем уловени паса за 73 ярда. Куотърбекът Джаред Гоф завърши 24 от 39-те си паса за 215 ярда и тъчдаун. Направил е едно прихващане.

Ключов играч за Денвър Бронкос беше бегачът Мелвин Гордън, който натрупа 111 ярда и два тъчдауна. Куотърбекът Теди Бриджуотър изпълни повечето от подаванията си, като спечели 179 ярда и два тъчдауна.

Бронкосите са с рекорд 7-6, а лъвовете – с 1-11-1.