Philadelphia Eagles pokonują Tennessee Titans, Deshaun Watson zwycięża po comebacku

Filadelfia Eagles nadal jest miarą wszechrzeczy w NFL, pokonując Tennessee Titans. Deshaun Watson po odbyciu zawieszenia dokonuje zwycięskiego powrotu dla swojej nowej drużyny Cleveland Browns, ale był przy tym nieprzekonujący

Tennessee Titans at Philadelphia Eagles 10:35

The Philadelphia Eagles kontynuowali swoją zwycięską passę z dowodzącym zwycięstwem nad Tennessee Titans. Kwartalnik Jalen Hurts dostarczył najlepszy mecz z 380 jardami podania, trzema przyłożeniami i przyłożeniem z biegu. Ryan Tannehill, pass rusher Titans, zdołał zdobyć tylko 141 passing yards i jedno przyłożenie.

The Eagles zakończyli swój pierwszy drive podaniem na przyłożenie od Jalena Hurtsa do DeVonta Smitha. Tytani również dostali się do strefy końcowej w pierwszej kwarcie – Treylon Burks złapał touchdown pass od Ryana Tannehilla. W drugiej kwarcie Philadelphia miała jednak mecz pod kontrolą.

Podczas gdy Titans zdołali zdobyć tylko field goal, Hurts zdobył dwa kolejne przyłożenia. Raz obsłużył A.J. Browna, potem sam Hurts wbiegł do strefy końcowej. Z wynikiem pośrednim 21:10 udali się na przerwę.

Po połowie Eagles wykorzystali swój pierwszy drive na kolejne touchdown pass od Hurtsa do Browna. Później Miles Sanders podwyższył wynik na 35:10 przyłożeniem i tym samym zapewnił sobie ostateczne rozstrzygnięcie. Eagles są najlepszą drużyną NFL z 11 zwycięstwami i tylko jedną porażką, podczas gdy Titans są na poziomie siedmiu zwycięstw i pięciu porażek, ale wciąż prowadzą w AFC South.

Cleveland Browns at Houston Texans 27-14

Deshaun Watson rozegrał swój pierwszy mecz dla Cleveland Browns po odbyciu zawieszenia i przyszedł przeciwko swojej byłej drużynie w Houston, of all places.

Rozgrywający nie zaliczył dobrego startu. Jego pierwsze dwie próby podań były niekompletne. Jego pierwsze zakończone podanie wylądowało w ramionach Anthony’ego Schwartza, który bezpośrednio odzyskał fumble.

Krótko po tym rzucił również przechwyt. W sumie ukończył 12 ze swoich 22 podań na zaledwie 131 jardów i nie był zbyt mobilny z 21 jardami pędu.

Rozgrywający Texans Kyle Allen rzucił na 201 jardów i przyłożenie. Jednak on również trzykrotnie sfałszował piłkę, notując dwa przechwyty i fumble. Houston, z rekordem 1-10-1, nie ma teraz teoretycznych szans na playoffy. Browns są na etapie pięciu zwycięstw i siedmiu porażek.

Pittsburgh Steelers at Atlanta Falcons 19:16

Pittsburgh Steelers wyszli na prowadzenie w wyrównanym meczu z Atlanta Falcons. Quarterback Kenny Pickett rzucił na 197 jardów i touchdown pass złapany przez Connora Heywarda.

Marcus Mariota, rozgrywający Falcons, zanotował 167 jardów podania i jedno przyłożenie. Jego ulubioną stacją odbiorczą był Drake London, który zanotował 95 jardów odbiorczych. Mecz został rozstrzygnięty na 39 sekund przed końcem, kiedy Mariota rzucił interception, które złapał Minkah Fitzpatrick. Falcons stoją na 5-8, ale wciąż mają strzał na playoffy z powodu słabej NFC South. Steelers są 5-7, na dnie AFC North

Denver Broncos at Baltimore Ravens 9-10

Baltimore Ravens musieli poradzić sobie z poważną wpadką. Quarterback Lamar Jackson został zmuszony do opuszczenia gry z powodu kontuzji kolana po przyznaniu się do twardego sacka przez linebackera przeciwników Jonathona Coopera. Jego rezerwowy Tyler Huntley skończył z 178 jardami podania i pobiegł po jedyne przyłożenie w meczu.

Krytykowany rozgrywający Broncos Russell Wilson próbował odzyskać pewność siebie krótką grą podaniową, kończąc 17 ze swoich 22 podań, ale tylko 189 jardów i tylko 21 jardów pędu. Broncos są na dnie AFC West z bilansem trzech zwycięstw i dziewięciu porażek. Z kolei Ravens prowadzą w AFC North z rekordem 8-4.

Jacksonville Jaguars at Detroit Lions 14:40

Niemiecki wide receiver Amon-Ra St. Brown zamienił się w kolejny gwiazdorski mecz w służbie Detroit Lions. Złapał jedenaście podań na 114 jardów i dwa przyłożenia. Dzięki temu stał się najskuteczniejszym pass receiverem na boisku. Quarterback Jared Goff również zaliczył znakomity występ. Rozgrywający zaliczył 31 ze swoich 41 prób podań na 340 jardów i nie popełnił żadnego błędu.

Jaguars mieli popłoch, gdy rozgrywający Trevor Lawrence skręcił kolano na sacku i musiał zostać wyjęty z gry. O dziwo jednak po krótkim badaniu wrócił na boisko. Nie udało mu się jednak zachwycić, zdobywając zaledwie 179 jardów. Lwy mają teraz lepszy rekord od Jaguarów (4-8)

z pięcioma zwycięstwami i siedmioma porażkami.

Washington Commanders at New York Giants 20:20 n.O.

Pojedynek dywizji pomiędzy Nowym Jorkiem a Waszyngtonem nie wyłonił zwycięzcy. Rozgrywający Giants Daniel Jones rzucił na 200 jardów i przyłożenie. Running back Saquon Barkley przebiegł 63 jardy i zdobył przyłożenie. Taylor Heinicke, podający Commanders, zanotował 275 jardów podania i dwa przyłożenia.

Giganci zajmują 3 miejsce w NFC East z rekordem 7-4-1. Washington jest za nimi na poziomie 7-5-1.

New York Jets at Minnesota Vikings 22-27

Minnesota Vikings wyszli na prowadzenie przeciwko New York Jets, ponieważ ustawili scenę z 17 punktami w drugiej kwarcie. Quarterback Kirk Cousins rzucił na173 jardy i przyłożenie. Running back Dalvin Cook był również kluczowym graczem z 86 rushing yards i przyłożeniem.

Jets rozgrywający Mike White rzucił na imponujące 369 jardów, ale nie zdołał skompletować touchdown passa i rzucił dwa przechwyty. Nowy Jork zajmuje 3 miejsce w AFC East z rekordem 7-5, natomiast Minnesota prowadzi w NFC North z dziesięcioma zwycięstwami i dwoma porażkami.