Dallas Cowboys przedłużają zwycięską passę mimo kontuzji Prescotta

Dallas Cowboys wygrywają przez późne przyłożenie. Cooper Rush zastępuje kontuzjowanego Daka Prescotta i prezentuje przyzwoitą grę

Munich/Minnesota – Dallas Cowboys kontynuowali swoją zwycięską passę nawet bez gwiazdora rozgrywającego Daka Prescotta, który jest kontuzjowany w łydce i wygrali szósty mecz z rzędu.

Po wygranym 20:16 meczu z Minnesotą Vikings, Teksańczycy mają bilans 6:1. Wikingowie doznali czwartej porażki w siódmej partii.

Minnesota zaczęła lepiej. Kirk Cousins podał do Adama Thielena, który zdobył przyłożenie. Pierwsza akcja Cowboys zakończyła się niecelnym strzałem na bramkę. W drugiej tercji kopaczom obu drużyn udało się trafić po jednym razie, dzięki czemu na przerwę schodzili z wynikiem 10:3 dla Vikingów.

Amari Cooper łapie przyłożenie dla zwycięstwa

Na początku trzeciej tercji Cooper Rush, rezerwowy quarterback Cowboys, rzucił touchdown pass do Ceda Wilsona. Po tym, jak obie drużyny zdobyły po jednej bramce, do ostatniej części meczu doszło przy wyniku 13:13.

Decyzja została podjęta w późnej fazie gry. Na 55 sekund przed końcem Rush rzucił touchdown pass do Amariego Coopera. Wikingowie nie potrafili jednak wyjść z własnej połowy.

Dallas passer Rush miał przyzwoity mecz z 325 jardami podania, dwoma przyłożeniami i jednym przechwytem. Cooper (122 jardy) i CeeDee Lamb (112 jardów) byli jego ulubionymi celami na touchdowny.

Rozgrywający Vikings Cousins zaliczył 184 jardy i jedno przyłożenie.