Dallas Cowboys удължават победната си серия въпреки контузията на Прескот

The Dallas Cowboys win by a late touchdown. Купър Ръш замества контузения Дак Прескот и изиграва приличен мач

Мюнхен/Минесота – Далас Каубойс продължиха победната си серия дори без звездата си куотърбек Дак Прескот, който е контузен в прасеца, и спечелиха шестия си пореден мач.

След 20:16 срещу Минесота Вайкингс тексасците имат резултат 6:1. Викингите допуснаха четвъртото си поражение в седмия мач.

Минесота започна по-добре. Кърк Къзънс подготви Адам Тилен с пас за тъчдаун. Първият опит на Каубоите завършва с пропуснат гол. През втория период стрелците на двата отбора успяха да се разпишат по веднъж, така че на почивката резултатът беше 10:3 за „викингите“.

Амари Купър хвана тъчдауна за победата

В началото на третия период Купър Ръш, резервният куотърбек на „Каубоите“, хвърли тъчдаун пас към Сед Уилсън. След като и двата отбора успяха да вкарат по един гол, мачът влезе в последната част при резултат 13:13.

Решението е взето в края на играта. В оставащите 55 секунди Ръш подаде тъчдаун на Амари Купър. Викингите обаче не успяха да излязат от собствената си половина.

Пасърът на Далас Раш изигра приличен мач с 325 ярда пас, два тъчдауна и едно прекъсване. Купър (122 ярда) и CeeDee Lamb (112 ярда) бяха любимите му цели за тъчдаун.

Плеймейкърът на Викингите Къзънс има общо 184 ярда пас и един тъчдаун.