NFL Week 2: Miami Dolphins pokonują New England Patriots w Sunday Night Game

Miami Dolphins wygrywają drugi mecz w sezonie. Pokonali New England Patriots wynikiem 24:17

Radość dla Miami Dolphins, przygnębienie dla New England Patriots. W pojedynku dwóch rywali z AFC East obaj przeciwnicy nie dali sobie nic – z lepszą końcówką dla Miami, którzy wygrali spotkanie 24:17.

Dolphins najpierw objęli prowadzenie 10:0 dzięki field goalowi kopacza Jasona Sandersa w pierwszej kwarcie i ośmiojardowemu przyłożeniu Raheema Mosterta, zanim New England doprowadzili do stanu 10:3 dzięki field goalowi na 1:49 minuty przed przerwą.

Ale Miami skontrowało jeszcze przed przerwą. W 1:38 minuty ofensywa trenera Mike’a McDaniela przemaszerowała w dół boiska i zdobyła 75 jardów w zaledwie ośmiu zagraniach.

Supergwiazda Tyreek Hill zakończył jazdę z 2-jardowym przyłożeniem po podaniu od innego rozgrywającego Tua Tagovailoa, aby zrobić to 17-3.

Po przerwie przez długi czas nic nie układało się po myśli obu drużyn. Zablokowana próba zdobycia field goala przez Dolphins i przechwyt rozgrywającego Patriots Maca Jonesa pozostały największymi wydarzeniami 3. kwarty.

Miami może odpowiedzieć

Nowa Anglia zbliżyła się dopiero w końcówce meczu. Tight end Hunter Henry złapał swoje drugie przyłożenie w sezonie po 6-jardowym podaniu od Jonesa, aby zrobić to 10:17 dla Nowej Anglii.

Ale po raz kolejny Miami miało właściwą odpowiedź. Biegnący z powrotem Mostert po raz drugi dotarł do strefy końcowej chwilę później i przywrócił dawną 14-punktową różnicę (24:10).

W rewanżu biegacz Patriots, Rhamondrae Stevenson, zdobył przyłożenie na 5,5 minuty przed końcem, doprowadzając do stanu 17-24.

Patriots tak źli, jak nie byli od 2001

W końcu tak zostało. Częściowo dlatego, że kopacz Dolphins Sanders umieścił 55-jardową próbę gola obok linii końcowych, a Patriots ponownie oddali piłkę w następnej jeździe po kontrowersyjnym obrocie w dół, po czym Miami przywiózł do domu zwycięstwo.

Najlepszy po stronie Dolphins był Mostert, który oprócz dwóch przyłożeń przebiegł 121 jardów w 18 próbach. Dla Patriots jest to pierwsze rozpoczęcie sezonu z dwoma porażkami od 2001 roku – przed rozpoczęciem ery Toma Brady’ego.