Los Angeles Chargers: Brak złamania żeber u rozgrywającego Justina Herberta

Los Angeles Chargers po porażce z Kansas City Chiefs martwią się o rozgrywającego Justina Herberta. Teraz główny trener Brandon Staley podał aktualizację.

Munich/Kansas City – Quarterback Justin Herbert z Los Angeles Chargers doznał kontuzji żeber w czwartej kwarcie przegranej 24-27 z Kansas City Chiefs.

Rozgrywający mocno uderzył o ziemię po uderzeniu od defensywnego enda Mike’a Danna i musiał być opatrywany przez kilka minut.

Chargers: Herbert z powrotem na treningu w przyszłym tygodniu?

„W porządku. To był trudny mecz – skomentował po pojedynku dywizyjnym trener Brandon Staley. Rozgrywający, który wrócił na boisko, udał się na prześwietlenie zaraz po meczu czwartkowej nocy.

W piątek wieczorem Staley podał aktualizację dotyczącą kontuzji Herberta. Rozgrywający doznał złamania chrząstki żebrowej i według Staleya może wrócić do treningów już w przyszłym tygodniu. Trener główny zaznaczył, że będzie to lepsze niż złamana kość. Chargers mogą więc odetchnąć z ulgą.