Buffalo Bills w dół Aaron Rodgers i Green Bay Packers

Aaron Rodgers i jego Green Bay Packers ponieśli kolejną porażkę w meczu Sunday Night Football. Przeciwko Buffalo Bills Josha Allena przegrali 17-27 i mieli prawdziwy festiwal przechwytów.

Munich – Buffalo Bills pokonali Green Bay Packers 27-17 w meczu Sunday Night Football. Była to czwarta przegrana z rzędu dla drużyny rozgrywającego Rutyny.

Pierwszy punkt tej nocy padł z ust Bills tight end Dawsona Knoxa, który zamienił 61-jardową akcję Buffalo na przyłożenie w pierwszej kwarcie. Gwiazda rozgrywający Josh Allen następnie szybko poszedł do 14-0 w drugiej kwarcie, z szerokim odbiornikiem Stefon Diggs złapał 26 jardów touchdown pass od Allen.

Dyskwalifikacja dla Walkera

Packers kontynuowali swoją grę pędzącą i zdobyli przyłożenie. Bramkę tę zdobył receiver Romeo Doubs po podaniu od Rodgersa.

Po tym wydarzeniu Sery utrudniały sobie życie. Rookie linebacker Quay Walker popchnął trenera Bills po ataku na linię boczną – konsekwencja: Walker został odesłany. Dodatkowo kontuzji doznał inny linebacker, De’Vondre Campbell, który nie wrócił na boisko po przerwie.

Przed przerwą Bills wyszli na prowadzenie 24-7 dzięki przyłożeniu receivera Isaiah McKenzie i field goalowi Tylera Bassa.

Interception festival in Buffalo

W drugiej, kicker Green Bay Mason Crosby umieścił kolejne punkty na tablicy wyników dla Packers dzięki field goalowi, ale Bass z Buffalo dostał kolejną szansę również w trzeciej kwarcie, przywracając poprzedni margines.

Nastąpiły trzy przechwyty w trzech kolejnych drive’ach. Najpierw cornerback Green Bay Rasul Douglas odebrał podanie od Allena, przekreślając nadzieje Packers na comeback. Jednak wtedy linebacker Bills Matt Milano rozwiał te nadzieje, gdy wyrwał z powietrza „wywróconą” piłkę od Rodgersa.

Niekorzystna passa Packers trwa

W kolejnym drive’ie Bills po raz kolejny dotarli do czerwonej strefy, ale Allen rzucił kolejny pick – tym razem do cornerbacka Packers Jaire’a Alexandra. Packers wykorzystali nowe posiadanie i zdobyli ponownie punkt po 37-jardowym touchdown passie Rodgersa do Samori Toure, ale na więcej nie było już czasu.

Bills kontynuowali swoją zwycięską passę i są obecnie 6-1 na szczycie AFC West. Packers natomiast przegrali cztery mecze po raz pierwszy od 2016 roku i są na drugim miejscu w NFC North z niekorzystnym rekordem 3-5.