Buffalo Bills свалят Аарон Роджърс и Green Bay Packers

Аарон Роджърс и неговият Green Bay Packers претърпяха още едно поражение в неделната футболна вечер. Срещу Бъфало Билс на Джош Алън те загубиха със 17:27 и преживяха истински фестивал на прехващанията.

Munich – Бъфало Билс победиха Грийн Бей Пакърс с 27:17 в неделната футболна вечер. Това беше четвърта поредна загуба за отбора на куотърбека Рутинер.

Първият гол за вечерта бе дело на Доусън Нокс, който превърна 61-ярдова атака на Бъфало в тъчдаун през първото тримесечие. След това отборът на звездния куотърбек Джош Алън бързо натрупа аванс от 14:0 през второто тримесечие, а ресивърът Стефон Дигс улови 26-ярдов тъчдаун пас от Алън.

Дисквалификация за Уокър

Пакерите продължават да се стремят към победа и отбелязват тъчдаун. Резултатът е отбелязан от приемника Ромео Дъбс след пас от Роджърс.

След това Cheeseheads сами си усложниха живота. Новобранецът Куей Уокър бутна треньора на Билс след схватка на страничната линия – последицата: Уокър беше изгонен. Освен това друг защитник, Де’Вондре Кембъл, получи контузия и не се завърна на терена след почивката.

Преди почивката Билкс дръпнаха напред с 24:7 с тъчдаун на ресивъра Айзея Маккензи и гол на Тайлър Бас.

Фестивал на възприемането в Бъфало

През втората част кикърът на Грийн Бей Мейсън Кросби вкара следващите точки на таблото за Пакърс с фийлдгол, но Басът на Бъфало също получи нов удар през третата четвърт, възстановявайки предишната разлика.

Следват три прекъсвания в три последователни хода. Първо, корнербекът на Грийн Бей Расул Дъглас улови пас на Алън, с което попари надеждите на „Пакърс“ за завръщане. Но след това защитникът на Билз Мат Милано попари тези надежди, когато взе от въздуха „подхвърлена“ топка от Роджърс.

Негативната серия на Packers продължава

На следващия етап Билс отново стигнаха до червената зона, но Алън хвърли следващия изстрел – този път към корнербека на Пакърс Джейр Александър. Пакерите се възползваха от новото владение и вкараха отново след 37-ярдов тъчдаун пас от Роджърс към Самори Туре, но нямаше време за повече.

Билс продължиха победната си серия и вече са с баланс 6-1 на върха в АФК Запад. От друга страна, „Пакърс“ загубиха четири мача за първи път от 2016 г. насам и са на второ място в Северната конференция на NFC с отрицателен резултат 3-5.