NFL: Eagles печелят осма победа в осми мач

Филаделфия Ийгълс остават непобедими в американската професионална лига NFL.

Лос Анджелис (SID) – Филаделфия Ийгълс остава непобедим в американската професионална лига NFL. Шампионите от Супербоул 2018 спечелиха мача в четвъртък вечер в Хюстън Тексас с 29:17 благодарение на скок в представянето през второто полувреме и за първи път в историята на клуба постигнаха осем поредни победи в началото на сезона. Eagles са единственият отбор във Футболната лига с безупречен рекорд.

Куотърбекът Джейлън Хъртс показа известна първоначална нервност в първия мач в родния си град, включително и първата си грешка за сезона. Но след равенството на почивката той определи пътя към победата с два тъчдауна през второто полувреме.