Грийн Бей Пакърс пропускат плейофите след загуба от Детройт Лъвове – Seahawks полза

„Грийн Бей Пакърс“ пропуснаха плейофите след загуба от „Детройт Лайънс“, което позволи на „Сиатъл Сийхоукс“ да се класират по-рано, като победиха „Лос Анджелис Рамс“.

„Грийн Бей Пакърс“ пропуснаха плейофите, след като загубиха с 16:20 от „Детройт Лайънс“ в неделната нощна игра – по този начин „Сиатъл Сийхоукс“ стигнаха до плейофите по-рано, като победиха „Лос Анджелис Рамс“ с 19:16.

Грийн Бей се нуждаеше от победа над Лъвовете у дома на Ламбо Фийлд, за да се класира за плейофите, но звездата куотърбек Аарон Роджърс, наред с други, не успя да запази нервите си през нощта.

Последният пас на Роджърс е прихванат

От всички неща Роджърс прехвана Кърби Джоузеф при последния си пас за сезона и вероятно последния пас за Пакърс. Още преди това ветеранът изстреля няколко съмнителни паса към своите приемници, много от които не стигнаха до никъде. Роджърс завърши 17 от своите 27 паса.

Всичко важно за плейофите на NFL

Докато първото полувреме беше изцяло с голове (резултат на полувремето 9:6 за Лъвовете), в третата и четвъртата четвърт също имаше тъчдаун.

Ex-Packers Williams е победителят в мача

Бившият бек на Пакърс Джамал Уилямс вкара два тъчдауна за Детройт, за да елиминира Пакърс от надпреварата за плейофите.

Тайчдаунът на Алън Лазард през третата четвърт не беше достатъчен за Пакърс. С това лъвовете постигнаха точно това, което старши треньорът Дан Кембъл каза пред „NBC“: „Нашата цел е да се уверим, че и те няма да влязат.“

В крайна сметка Лъвовете също пропуснаха плейофите. От друга страна, Сиатъл Сийхоукс успяха да се справят и сега ще играят със Сан Франциско 49ърс в „Уайлд кард“.