Vikings wygrywają szalony mecz z Bills, Lions wygrywają pojedynek niemieckich braci z St. Browns

The Minnesota Vikings pull off a comeback win against the Buffalo Bills. W meczu Detroit Lions z Chicago Bears dochodzi do pojedynku braci pomiędzy Amon-Ra St. Brown i Equanimeous St. Brown, który wygrywają Lions. ran podsumowuje mecze o godz. 19.00.

Minnesota Vikings at Buffalo Bills 33:30 po dogrywce

Minnesota Vikings wyszli na prowadzenie w meczu z Buffalo Bills po zupełnie szalonej ostatniej dogrywce. Quarterback Kirk Cousins rzucił na 357 jardów, jedno przyłożenie i dwa przechwyty. Dalvin Cook popędził na 119 jardów i przyłożenie, a Justin Jefferson złapał podania na 193 jardy i przyłożenie.

Po tym jak w połowie meczu wynik wynosił 24-10 na korzyść Bills, Minnesota włączyła to po przerwie. Na 4:34 minuty przed końcem Vikings zbliżyli się na 23-27 po przyłożeniu C.J. Hama. Na 44 sekundy przed końcem Kirkowi Cousinsowi zabrakło kilku centymetrów do zdobycia przyłożenia.

Ale potem zrobiło się naprawdę szalone: Bills dostali piłkę we własnej strefie końcowej, ale stracili ją przy snapach. Eric Kendricks odzyskał piłkę w strefie końcowej przeciwnika i tym samym zapewnił przyłożenie na 30:27

Pozostałe 48 sekund wystarczyło Bills do wyrównania za pomocą field goal i przeniesienia meczu do dogrywki. Vikings zakończyli swój pierwszy drive dogrywki z field goalem. Bills quarterback Josh Allen rzucił przechwyt w następnym dysku, aby dać Minnesocie game-winner;

Allen zdobył 330 jardów, jedno przyłożenie i dwa przechwyty. Wide receiver Stefon Diggs złapał podania na 128 jardów przeciwko swojej byłej drużynie.

Detroit Lions at Chicago Bears 31:30

German wide receiver Amon-Ra St. Brown z Detroit Lions wygrał pojedynek braci z Equanimeousem St. Brownem z Chicago Bears. Był najskuteczniejszym pass receiverem na boisku z 119 jardami odbioru. Equanimeous nie został rzucony do gry, ale pobiegł dwa razy na łączną ilość 9 jardów.

Jamaal Williams wbiegł na decydujące przyłożenie dla Detroit na 2:21 minuty przed końcem meczu. Rozgrywający Lions Jared Goff rzucił podania na 236 jardów i przyłożenie. Rozgrywający Bears Justin Fields skończył z 167 jardami podania, dwoma przyłożeniami i przechwytem, ale zaimponował też 147 jardami i dwoma przyłożeniami.

Cleveland Browns at Miami Dolphins 17:39

Miami Dolphins odnoszą zdecydowane zwycięstwo nad Cleveland Browns. Quarterback Tua Tagovailoa rzucił na 285 jardów i trzy przyłożenia. Do kluczowych graczy w tym meczu należał również Jeff Wilson Jr. z 119 rushing yards i przyłożeniem. Wide receiver Tyreek Hill był tym razem mniej zauważalny, łapiąc pięć podań na zaledwie 44 jardy.

Jacoby Brissett, pass rusher Browns, zanotował 212 passing yards i jedno touchdown pass. Donovan Peoples-Jones złapał podania na mocne 99 jardów, Amari Cooper na 32 jardy. Running back Nick Chubb zapewnił kosmiczny zysk o łącznej długości 81 jardów.

Houston Texans at New York Giants 16:24

Saquon Barkley przebiegł 152 jardy i przyłożenie, prowadząc New York Giants do zwycięstwa. Quarterback Daniel Jones rzucił na 197 jardów i przyłożenie. Darius Slayton był najskuteczniejszym pass receiverem z 95 jardami odbioru i złapanym touchdown passem.

Davis Mills, rozgrywający Houston Texans, rzucił na 319 jardów, jedno przyłożenie i jeden przechwyt. Za grę biegową odpowiadał przede wszystkim Dameon Pierce, pędząc na 94 jardy.

New Orleans Saints at Pittsburgh Steelers 10:20

Steelers dostali lepsze od Saints przed ich domową publicznością. Quarterback Kenny Pickett rzucił na 199 jardów i sam raz dostał się do strefy końcowej. Drugie przyłożenie dla Pittsburgha zdobył George Pickens. W obronie wyróżniał się Alex Highsmith, który zaliczył dwa sacki.

Andy Dalton, rozgrywający New Orleans Saints, rzucił na 174 jardy, jedno przyłożenie i dwa przechwyty. Dużą słabością była gra biegowa, która prawie nie istniała z 29 jardami, podczas gdy Steelers zdobyli 217 jardów na ziemi.

Denver Broncos at Tennessee Titans 10:17

W nierównym meczu pokonani zostali Denver Broncos. Quarterback Russell Wilson ukończył 21 ze swoich 42 podań na 286 jardów, rzucił jedno przyłożenie i jeden przechwyt. Pass rush Titans utrudnił życie Wilsonowi, który zaliczył sześć sacków.

The running game was not a big factor for either team. Broncos skończyli z 65 rushing yards, Titans 63 rushing yards. Ryan Tannehill, rozgrywający Tytanów, zanotował 255 jardów podania i dwa przyłożenia.