NFL: Zwycięska passa New England Patriots przerwana w meczu z Indianapolis Colts

Zwycięska passa niemieckiego zawodowca Jakoba Johnsona z New England Patriots w NFL została przerwana. Późny rajd przeciwko Indianapolis Colts nie wystarczył.

Kolonia – Każdy haj ma swój koniec. Niemiecki profesjonalista NFL Jakob Johnson doświadcza tego obecnie z New England Patriots. Po siedmiu zwycięstwach z rzędu, Pats przegrali z Indianapolis Colts 17:27.

Nowa Anglia potrzebowała dużo czasu, aby odnaleźć się w grze. Dopiero w ostatniej kwarcie drużyna Heachcoacha Billa Belichicka zdobyła wszystkie 17 punktów, co przeszło do historii. W poprzednich 99 meczach Patriots jeszcze nigdy nie schodzili na przerwę bez punktów.

Patriots: Wykorzystany dzień dla rozgrywającego Maca Jonesa

Pats quarterback Mac Jones miał wykorzystany dzień. 23-latek wykonał tylko 26 z 45 podań do swoich receiverów i zdobył w sumie 299 jardów. Oprócz dwóch przyłożeń, rzucił również dwa przechwyty.

Rozgrywający ubolewał, że jego drużyna nie miała już dobrego tygodnia treningów. „Energia była dość niska. To odzwierciedlenie tego, jak zagraliśmy” – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej.

Wyróżniającym się zawodnikiem Colts, którzy zrobili duży krok w kierunku playoffów, był biegacz Jonathan Taylor z 170 jardami i przyłożeniem.