NFL: Поредицата от победи на New England Patriots срещу Indianapolis Colts

Поредицата от победи на германския професионалист в NFL Якоб Джонсън с New England Patriots в NFL беше прекъсната. Късното рали срещу Indianapolis Colts не беше достатъчно.

Кьолн – Всеки възход има край. Германският професионалист от NFL Якоб Джонсън в момента преживява това в отбора на New England Patriots. След седем поредни победи Патс загубиха от Индианаполис Колтс със 17:27.

Ню Ингланд се нуждаеше от много време, за да намери пътя към играта. Едва в последната четвърт отборът на треньора Бил Беличик вкара всичките 17 точки, което е историческо събитие. В предишните 99 мача Патриотите никога не са излизали на почивката без точки.

Patriots: Използван ден за куотърбека Мак Джоунс

Куотърбекът на Питс Мак Джоунс имаше използван ден. 23-годишният играч завърши само 26 от 45-те си паса към своите приемници и спечели общо 299 ярда. Освен два тъчдауна, той хвърли и две прекъсвания.

Куотърбекът се оплаква, че отборът му вече не е имал добра тренировъчна седмица. „Енергията беше доста слаба. Това е отражение на начина, по който играхме“, каза той на пресконференцията след мача.

Изключителният играч за Колтс, които направиха голяма крачка към плейофите, беше бегачът Джонатан Тейлър със 170 ярда и тъчдаун.