NFL: Pittsburgh Steelers wygrywają deszczową bitwę z Baltimore Ravens

Pittsburgh Steelers przerwali passę sześciu zwycięstw Baltimore Ravens. Steelers podtrzymali swoje nadzieje na playoffy, wygrywając na wyjeździe 17:10. Jednak drogo zapłacili za swój sukces

Superstar T.J.Watt musiał opuścić boisko pod koniec trzeciej kwarty z kontuzją lewego kolana – i już na nie nie wrócił.

Poważna kontuzja 29-latka byłaby ogromnym ciosem dla Steelers, którzy po zwycięstwie nad nielubianymi rywalami z dywizji mają teraz bilans dziesięciu zwycięstw i siedmiu porażek i wciąż mają szansę na play-offy.

Z drugiej strony Baltimore już przed meczem zajmowało pierwsze miejsce w AFC i oprócz rozgrywającego Lamara Jacksona odpoczywało sześciu starterów.

Ravens kończą sezon z 13 zwycięstwami i czterema porażkami i mają teraz dobre dwa tygodnie wolnego przed pierwszym meczem play-off