NFL: Питсбърг Стийлърс печели битката с дъжда в Балтимор Рейвънс

Питсбърг Стийлърс сложиха край на серията от шест победи на Балтимор Рейвънс. Стийлърс запазиха собствените си надежди за плейофите с победа навън със 17:10. Те обаче платиха скъпо за успеха си

Суперзвездата T.J.Watt трябваше да напусне терена към края на третата четвърт с контузия на лявото коляно – и не се завърна.

Сериозна контузия на 29-годишния играч би била огромен удар за „Стийлърс“, които след победата при нелюбимите си съперници в дивизията вече имат рекорд от десет победи и седем поражения и все още имат шансове за участие в плейофите.

Балтимор, от друга страна, вече беше първенецът на АФК преди мача и даде почивка на шестима стартови играчи в допълнение към куотърбека Ламар Джаксън.

Рейвънс завършват сезона с 13 победи и четири загуби и сега имат добри две седмици почивка преди първия си плейофен мач