NFL: Buffalo Bills brakuje trzech jardów do wygranej z Tennessee Titans

Buffalo Bills podejmują pełne ryzyko w ostatnim zagraniu meczu z Tennessee Titans, by wygrać spotkanie i uniknąć dogrywki. W końcu gospodarze są szczęśliwi.

Tennessee – Tennessee Titans wygrali gorący mecz z Buffalo Bills wynikiem 34:31.

Derrick Henry zdobył swoje trzecie przyłożenie na nieco ponad trzy minuty przed końcem meczu, dając Tytanom zdecydowane prowadzenie. W sumie biegacz zdobył 156 jardów.

Bills powinni byli wtedy zdobyć przynajmniej bramkę. Dotarli do linii 3 jardów przeciwnika, ale zrezygnowali z próby strzelenia gola na czwartej próbie i zamiast tego chcieli wyjść na prowadzenie za pomocą quarterback sneak. Josh Allen, jednak został zatrzymany przed strefą końcową.

Allen zdobył 353 jardy, trzy przyłożenia i jedno przechwycenie. Ryan Tannehill, rozgrywający Titans, rzucił na 216 jardów, pozostał bez przyłożenia i rzucił przechwyt. W obronie Tytanów, Harold Landry wyróżnił się dwoma sackami i tackle for loss of space.

Oba zespoły mają teraz rekord 4-2.