Baltimore Ravens wygrywają z Cleveland Browns mimo blamażu Jacksona

Lamar Jackson był całkowicie wyłączony ze swojej gry w domowym meczu swoich Baltimore Ravens z Cleveland Browns. Rozgrywający rzucił cztery przechwyty. Wystarczyło to jednak do zwycięstwa w pojedynku dywizji.

Monachium – Baltimore Ravens pozostają drużyną numer jeden w AFC. W Sunday Night Game, drużyna z Maryland utrzymała się przy piłce i pokonała rywala z dywizji, Cleveland Browns 16-10 (6-3).

Lamar Jackson miał słaby dzień, rzucając cztery przechwyty na jedno przyłożenie i 165 jardów w powietrzu. Pieszo przebiegł 68 jardów.

Tight ends provide the touchdowns

Punkt w trzeciej kwarcie zdobył tight end Mark Andrews (65 jardów odbioru). Justin Tucker strzelił wszystkie wolne bramki, w tym jedną z 52 jardów.

Dla gości Baker Mayfield zdobył 247 jardów, w tym przyłożenie. Jarvis Landry złapał sześć podań na 111 jardów. Kareem Hunt powrócił z 20 jardami.

Oprócz Chase’a McLaughlina, który spudłował z 46 jardów przy pierwszym drive’ie, punktował tu także tight end, David Njoku (35 jardów odbioru).

Baltimore ma teraz bilans 8-3, natomiast Cleveland ma sześć zwycięstw i sześć porażek. Podczas gdy Browns mają teraz tydzień przerwy przed meczem drugoligowym, Ravens podejmą w najbliższą niedzielę Pittsburgh Steelers.