Балтимор Рейвънс печелят срещу Кливланд Браунс въпреки грешката на Джаксън

Ламар Джаксън беше напълно извън играта си в домакинския мач на своите Балтимор Рейвънс срещу Кливланд Браунс. Куотърбекът хвърли четири прекъсвания. Все пак това беше достатъчно, за да се спечели двубоят в дивизията.

Мюнхен – Балтимор Рейвънс остават отбор номер едно в АФК. В неделната нощна игра франчайзът от Мериленд успя да победи съперника си от дивизията Кливланд Браунс с 16:10 (6:3).

Ламар Джаксън имаше слаб ден, като хвърли четири прекъсвания за един тъчдаун и 165 ярда във въздуха. Пеша той успя да измине 68 ярда.

Тайк ендс осигуряват тъчдауните

Голът за третата четвърт беше уловен от тесния енд Марк Андрюс (65 ярда). Джъстин Тъкър попиля всички свободни опити за гол, включително един от 52 ярда.

За гостите Бейкър Мейфийлд може да получи 247 ярда, включително тъчдаун. Джарвис Ландри улови шест паса за 111 ярда. Карим Хънт се завърна с 20 ярда за бързане.

Освен Чейс Маклафлин, който пропусна от 46 ярда в първия мач, тук вкара и тесен крайник – Дейвид Нджоку (35 ярда).

Балтимор е с баланс 8-3, а Кливланд – с шест победи и шест загуби. Докато „Браунс“ сега имат седмица за почивка преди втория етап, „Рейвънс“ приемат „Питсбърг Стийлърс“ следващата неделя.