Tampa Bay Buccaneers изтръгват победа в продълженията срещу Arizona Cardinals

Тампа Бей Бъкейнърс запазиха шансовете си за плейофите с победа с 19:16 след продължения. Отборът на куотърбека Том Брейди преодоля дефицит от десет точки през четвъртата четвърт.

K

Кикерът Райън Сукоп изкупи „Тампа Бей Бъкейнърс“ в продължението: отборът на старши треньора Тод Боулс си осигури победата в продължението от 19:16 часа с гол на Сукоп от 40 ярда.

В нападението на Бъкс около куотърбека Том Брейди липсваше ритъм за дълги участъци. Брейди завърши 32 от своите 48 паса за 281 ярда и един тъчдаун. Ветеранът направи и две прекъсвания.

Играта не успя да се разгърне. Леонард Фурнет натрупа 72 ярда с 20 пренасяния, а Рахаад Уайт добави 36 ярда. Съответно пънтерът Джейк Камарда беше зает и беше повикан на терена пет пъти.

Том Брейди с добро представяне в продълженията

Защитата на „Бъкс“ успя да задържи куотърбека на „Кардиналс“ Трейс Максорли в шах за дълги участъци. Резервният играч на контузения Кайлър Мъри завърши 24 от своите 45 паса за 217 ярда. Той има две изпуснати топки и едно прехващане.

Ресивърът Грег Дорч улови десет паса за 98 ярда, а кикърът Мат Пратър реализира трите си опита за гол. В защита се отличи ъгловият защитник Марко Уилсън с две прехващания.

В извънредното време Брейди показа качествата си: Всичките шест паса намериха съотборник, „Бъкс“ тръгнаха надолу по терена, преди Райън Сукоп да отбележи последния резултат в мача.

Tampa Bay Buccaneers на първо място в NFC South

Буккейнърс затвърждават първото място в NFC South с победата и рекордните 7-8 точки, следвани плътно от Каролина Пантърс и Ню Орлиънс Сейнтс, които имат по шест победи и девет загуби. Следващата седмица „Бъкс“ ще трябва да се докажат в директен мач с „Пантърс“.

Кардиналите пък са на последно място в NFC West с четири победи и единадесет загуби. Следващата седмица те приемат Атланта Фалконс.